Problém s krvou v stolici

Príspevok v téme: Problém s krvou v stolici
pripad

Ahojte. Chcel by som poprosiť o radu. Mám taký problém: Už je to takmer pol roka čo občas po vyprázdnení vidím na stolici trochu krvi respektíve na toaletnom papieri. Deje sa tak vždy pokiaľ mam hnačku - riedku stolicu, prípadne keď po vyprázdnení hustej stolice ešte trocha tlačím. Myslel som s, že to po čase prejde ale zatiaľ sa tak neudialo. Bolesti nemám žiadne. Niekedy to nie je vôbec vidieť... pri hustej stolici.. môže to byť ovplyvnené aj stravou.. Čo sa týka pocitu análneho otvoru mám niekedy dojem akoby som tam ešte niečo mal.. niečo veľmi maličké.. niekedy to zasa ani nie je cítiť.. nevylučujem, že môhlo dôjsť k vnútornému poškodeniu... mal som tam raz tenký predmet o veľkosti cca 19cm.. mladícka nerozvážnosť.. a teraz musím na svoje chyby pykať, lekárovi sa strašne bojím ísť.. čo mám robiť? je nejaká šanca, že sa to dá vyliečiť nejakými liekmi alebo čajmi? niekto mi spomínal, že je vhodné použiť čaj z dubovej kôry... ale neskúšal som to... Ak mi viete prosím poradiť budem vďačný... Prosím píšte mi len seriózne, viem že to príde niektorým smiešne, ale raz sa môže stať nejaký problém aj iným...

silviia

RNG, prosim ta v akom zmysle si napisal, ze kolonoskopia nie je az tak neskodna? vysvetlis mi to prosim ta ze v com-ci ako moze toto vysetrenie uskodit? dakujem ti pekne.a este ma zaujima ten domaci test na rakovinu criev co spominas? ako sa vola,ci sa da kupit aj u nas pripadne u teba? dakujem,

RNG

Je sa, tj oralne
Pre lahkost brania ho davaju do zelatinovych toboliek, mam ho aj ja v mojich obchodoch.
Zvlast dolezite je brat extra D v case , ked je pochmurne bezslnecne pocasie dlhsi cas, vtedy sa v nasom tele hladina vytvorena v kozi s pomocou slnecneho ziarenia znacne znizi.

agina

Pripad vsetky vitaminy si mozes objednat na RNG-ho stranke -odkaz odstránený- ak byvas v Bratislave, zabehni si do Slimaka, tam je predajna.Ak si z daleka, tak potom ma RNG este jednu predajnu a to v Lucenci, odtial posielaju aj na dobierku.
Na ten konecnik je najlepsi panensky kokosovy olej/je tuhy/ a mozes si ho naniest aj do konecnika.A hemoroidy mas na 100% vnutorne.

pripad

RNG

este by ma zaujimalo ake kremy.. staci ked pouzijem niveu? doma som nic ine nenasiel... co sa tyka aplikacie tak len po povrchu alebo si mam naniest aj trochu do analneho otvoru? Je nejalka potrava co obsahuje vitamin D alebo si musim zaobstarat priamo tabletky? vdaka...

silviia

RNG, prosim ta v akom zmysle si napisal, ze kolonoskopia nie je az tak neskodna? vysvetlis mi to prosim ta ze v com-ci ako moze toto vysetrenie uskodit? dakujem ti pekne.a este ma zaujima ten domaci test na rakovinu criev co spominas? ako sa vola,ci sa da kupit aj u nas pripadne u teba? dakujem,

pripad

RNG

dakujem za informacie.. este by som podotkol v inych diskusiach soms a docital nieco o tom ze niektori maju hlieny... ja som si tiez vsimol ze niekedy vidim vo vode v zachode take akoby divne "sople" co by mohli byt hlieny.. alebo na tial. papieri to posobi ako nejaka voda....

este by som rad podotkol ze mam 18 rokov.. ci to nie je priskoro na take ochorenie...