Hura nasiel som liek ! ! !

Príspevok v téme: Hura nasiel som liek ! ! !
filip

Konecne som po dvoch rokoch skusania a hladania nasiel liek na afty ! Je to praobycajny olejcek tea tree,ktory sa da kupit v lekarni cca 157sk.Potrel som si miesto kde bola afta a na druhy den prestala byt bolestiva a zacala sa zmensovat,zmizol opuch aj bolest.Je to super olejcek-vrelo doporucujem.Niesom dealer ani nerobim reklamu,chcem len pomoct ludom ktori trpia touto pliagou pomoct,fakt vyskusajte je to neuveritelne ale velmi to pomaha!

RNG

Velmi vela esencialnych olejov ma antimikrobialne vlastnosti, olej z cajovnika bol pouzivany do kremov uz v 30tych rokoch minuleho storocia aj na Slovensku, ovela skorej v Australii, odkial pochadza.
Dalsie su olej z cierneho korenia, klincekov,oregana, olivovych listov,tamanu,aniz,levandula,rozmarin a mnoho inych.
Rastliny ich pouzivaju na obranu proti skodcom, bakteriam, plesniam,virusom, nuz a pre nas su dolezite z tych istych dovodov.

agina

Noooooo, tak tomu hovorim objav.....
Ja tiez pouzivam Australian tea tree oil uplne na vsetko.Hlavne mi pomaha,ked mam zapalene hrdlo, dam 4 kvapky do pohara, zmiesam s vlaznou vodou, 3x za den kloktam a je po bolsti hrdla.Je to taky vseliek.

SHAKTI

filip tea tree pomaha na vselico,posobi protizapalovo,napr.aj na akne,kozne problemi,ekzemy atd. je to to iste,ked si spravis obklad zo silneho zeleneho caju,plus ho aj pijes-posobi dobre aj pri zenskych problemoch,zapaloch-aj moc.mechura..
blahozelam k objavu :-) hlavne ze ti to pomohlo