Mykoza pravidelna ako hodinky

qqqq

Mne pomohlo vysadenie antikoncepcie a užívanie probiotík a som už dlho v pohode a mala som ju asi 2 roky vkuse...

mys

Niekolko rokov som mala problemy s mykozou,tieto veci mi pomohli:oreganovy olej-3ml denne,a namiesto lubrikacneho gelu-1 lyzicka kokosoveho oleja zmiesana s 3 kvapkami tea tree oil a uz mam pokoj niekolko mesiacov a mozem jest i sladkosti a nezdrave veci.V poslednom case,aby som nejedla ten isty olej,pouzivam namiesto oreganoveho oleja i lanovy olej alebo rakytnikovy olej.A mykoza je fuc.

kvetinac:)

este jedna "malickost".lieky problem neriesia,len ho odkladaju..farmaceuticky priemysel nechce liecit,potrebuje tocit peniaze...skuste www.zapper.cz.v dnesnej dobe by mal byt ten pristroj v kazdej rodine...

kvetinac:)

to o com hovorite je parazitalneho povodu.proste sa treba zbavit parazitov,zacat sa normalne stravovat(alkalicka strava) tiez zacat s ocistami tela.vsetko postupne.tiez odporucam hladovky.vsetko sa da najst na nete.polovica uspechu vsak zalezi na vasich myslienkach..pamatajte aku energiu prijimame taka v nas prebyva a nieje to len o jedeni.musim vsak povedat ,ze voda a strava je velmi dolezita...

RNG

Jajusik, Firma od ktorej kupujem, NBTY, ma v USA niekolko maloobchodnych znaciek. Najlepsie ceny ma Puritan's Pride, najdes ich na nete pod
www.puritan.com, cisla produktov su tie iste a momentalne maju velky sale.

Ja byvam a mam podnik v Elk Grove, zapadne od O Hare.
Tie moje podniky na Slovensku z tohoto v USA dotujem.

jajusik

RNG, ponukas tie vyrobky za naozaj vybornu cenu. 9 dolarov ma stali tie probiotika, co som si kupila vcera...Poslal by si aj mne (zijem v Illiois v suburbs), keby som neskor chcela, ked pojem tie, co som si vcera kupila? A su v kapsulke? Bohuzial si to budem musiet vzdy niekam vysypat, fakt ju neprehltnem.

bystrik

RNG- ďakujem za radu wobenzym teda nebudem kupovať , môžeš uviesť web stránku alebo adresy kde sa dajú kúpiť tie probiotiká na mykózu