Mykoza pravidelna ako hodinky

jajusik

RNG zeleninu jem v upravenej forme - svieckova (tam davam vyse kila mrkvy do omacky), zeleninove polievky, gulas, surovu vsak ozaj malo:( Tukom sa vyhybam, vsetko varim s minimom oleja a tak. Z vajicok pouzijem len jedno zltko, inak davam bielka. Slubujem, ze sa polepsim, pojdem si kupit nejake probiotika do CVS pharmacy (najbizsie pri nas), lebo ma naozaj mrzi, ze niekedy nieco zjem a hned idem na wcko potom...

RNG

Probiotika su najucinnejsie, ked sa kapsula rozpusti az v crevach. Ake nieco z prasku prezije aj zaludocne kyseliny obcas, hlavne ked to nedas na prazdny zaludok.
Na zeleniny si musis zvyknut postupne, inac nas do buducnosti plno problemov.

jajusik

Zijem v USA, tak na Slovensku lekarov navstivit nemozem:(( Som vydata, manzel je len moj druhy sex. partner, prvy bol panic a manzel mal spravene testy na vsetky mozne choroby, takze chlapi v mojom zivote boli a su fit, ja som mykozu dostala este ako panna a odvtedy sa jej nemozem zbavit...Bavlnene spodne pradlo je pre mna samozrejmost, to nebude tymi vonkajsimi vecami, zrejme som cela zakvasinkovana. Zeleninu a ovocie vidim len z rychlika, manzel ma musi prosit, aby som si dala aspon trochu...Zato mam rada susienky, fast food a take veci...Takze je to stravou asi...vivi228, ja by som vyskusala vsetko. Chcem sa spytat na probiotika - nebude mi zle, ak obsah kapsulky vysypem do niecoho a tak zjem?

kamoska

Ahoj, tiež som mávala strašné mykózy, vysadila som HAK, spodne pradlo vymenila za čisto bavlnené,tangáče už vôbec nenosím (ony sú vraj najväčší zdroj mykóz), keď periem, tak prestavím program práčky tak, aby mi spodné prádlo vyplákalo 3x a potom po vysušení nohavičky ožehlím zvnútra...odvtedy mám totálny pokoj, žiadna mykóza, žiaden výtok

vivi228

poradím Ti,navštív pani Sprušanskú v Trnave,ona lieči čínskymi čajmi,pomôže Ti na 100%....mám to vyskúšané,stačí jeden max.dva a máš po probléme...jeden stojí 68Sk..chodím k nej už viac ako 10 rokov ...má jednu miestnosť oproti cukrovaru,tam býva každý deň od 11.00 do 20.00 cez týždeň

zds

jajusik, toto sa u teba neda riesit ako "rychlovka".
zdrave stravovavie nie je absolutny pojem, malo by byt prisposebene viacerym cinitelom - vek, pohlavie, praca, zdravotny stav...
ako veci popisujes, treba zregenerovat cely traviaci trakt s dorazom na creva.
aby som nezabudol : ak zijes v partnestkom vztahu, treba regenerovat aj partnera, inak sa to bude vracat.
-
ocista criev, s vynimkou vyplachu hrubeho creva, joginskej parksalany a niektorych inych technik, je vec pozvolna a dlhodobejsia.
na zaciatok ti treba posunut Ph criev viac do zasaditych hodnot- zelene potraviny typu chlorella, spirulina, liguid chlorofyl..
sorry, ale ide o komplex postupov, ktore treba dobre naviazat na seba a na zaciatok by bolo dobre podrobnjesie poznat tvoju stravu a stav.
inak je to dost strielanie na slepo s nejasnou sancou na uspech.
tak mi prepac, ze nepisem kopu veci, ktore zaberaju, lebo je to relativne.
ak sa toho naozaj chces zbavit, navstiv AKV v Blave alebo Academia Vitae vo Zvolene, tam ti konkretne poradia.

zds

jajusik, toto sa u teba neda riesit ako "rychlovka".
zdrave stravovavie nie je absolutny pojem, malo by byt prisposebene viacerym cinitelom - vek, pohlavie, praca, zdravotny stav...
ako veci popisujes, treba zregenerovat cely traviaci trakt s dorazom na creva.
aby som nezabudol : ak zijes v partnestkom vztahu, treba regenerovat aj partnera, inak sa to bude vracat.
-
ocista criev, s vynimkou vyplachu hrubeho creva, joginskej parksalany a niektorych inych technik, je vec pozvolna a dlhodobejsia.
na zaciatok ti treba posunut Ph criev viac do zasaditych hodnot- zelene potraviny typu chlorella, spirulina, liguid chlorofyl..
sorry, ale ide o komplex postupov, ktore treba dobre naviazat na seba a na zaciatok by bolo dobre podrobnjesie poznat tvoju stravu a stav.
inak je to dost strielanie na slepo s nejasnou sancou na uspech.
tak mi prepac, ze nepisem kopu veci, ktore zaberaju, lebo je to relativne.
ak sa toho naozaj chces zbavit, navstiv AKV v Blave alebo Academia Vitae vo Zvolene, tam ti konkretne poradia.

jajusik

zds, nieco na tom bude, lebo mavam aj take zaludocne obtiaze ako niekolkokrat do mesiaca mam krce v bruchu a idem na wc aj 4x denne, je to ako hnacka (kedze musim byt v skole ok, tak si lupnem aj tabletku proti hnacke)a tak...Ako si mam ocistit tie creva? Co si kupit? Je dost tazko stravovat sa v dnesnej dobe superzdravo, nemam na to cas.

zds

jajusik, toto neprijemne ochorenie musis riesir asi komplexnejsie.
zrejme mas v tele loziska patogennych mikroorganizmov (Candida albicans?), ktore su nedostatocne ostranovane.
vonkajsie prostriedky - gely, masticky - su len pomocne prostriedky.
treba: detoxikvat, ocistit vnutorne prostredie organizmu, najma tenke a hrube crevo, potom ozivit zdravu crevnu mikrofloforu, dlhodobo neprekyslovat organizmus nevhodnou stravou a nevhodnym (ziadnym) pohybom, ale predovsetky PREHODNOTIT tvoju stravu...je toho relativne dost, co treba dosledne robit, ale da sa...
viem, pise sa to jednoducho, ale take jednoduche to zasa nie je.
je to mimo ramec tohoto webu.
najdi si na webe Výživa a regenerácia človeka, výživové programy