Piercing do pery

Angie232

Tiež mám len pozitívnu skúsenosť s piercingom do pery, pretože ho mám doteraz :) Dávala som si ho robiť v štúdiu a samotný zákrok bolel asi tak ako injekcia a bol hrozne rýchly. Bolo to bez umŕtvenia, ale naozaj to bolelo len trochu. Potom rana bolela asi tri dni a trvalo asi 10 dní kým mi pera úplne odpuchla. Pre istotu som si hneď zo začiatku dala bioplast a nie kovovú tyčku. Ale odporúčam. :)

majk323

Ahojte .. poradte mi prosím na ktorú stranu si mam dať do pery piercing .. chcel by som si tam dať krúžok ale neviem či to bude dobre vyzerať.

Emackaa

áá Janka...počuj.. ten piercing stoji okolo..3. 90 € ale len ked si ho das nastrlit ako do ucha..:)...a ked s ihlou takv piercingovom centre ti to urobia za 100 € ..:)

Emackaa

Ahojtéé počujtéé .. davali ste si piercing do nosa radim dajte si je tp peckove a neboli to.. ale pre citlivky asi jo.. ale ešte žéé.. ja hovorim že menej boli do pery ako do nosa..!! :)

cica21

opravujem, nad peru na pravo to mam a vyzera to peckovo :) aa tiez som sa bala co nato rodicia, uz si zvykli i ked oco nieje nadseny ani teraz ... :P a otazka: poznate nejaky lacny internet shop s piercingom? thx

cica21

ja som si dala urobit piercing pod peru asi pred 3 tyzdnami, a vobec to nebolelo let trosku stiplo, je to v pohodke.. a stalo ma to len 11e v studiu, dobra cena... akurat zajtra sa chystam na vymenu kratsej tycky a hlavne bioplast aby mi to neposkodzovalo zuby... komu sa to paci, odporucam :)

MajUš

Otec Mi Nechce dovoliiť pierc. v spodnej pery na pravo ako mám nanho ísť aby mi to dovolil ?:D Pls Rp (SoM_TruPqA_NoaCoxD)

lau

Ahojte,
Dneská by mi mali dať piercing na peru v pravo dole bojím sa strašne že to bude bolieť....prosím o radu aké máte skúsenosti s tým ..Ďakujem...

Kamikadze_

Podľa lekárov piercingy predstavujú vážne zásahy do organizmu, ktoré môžu spôsobiť rôzne zdravotné problémy, či dokonca smrť!!!
Lekári varujú, že infekcia, ktorá môže vzniknúť v okolí piercingu, sa dokáže krvou preniesť až do mozgu. Tam spôsobí ohraničený hnisavý zápal s rozpadnutím odumretého tkaniva, známy pod názvom absces. Takýto zápal môže mať smrteľné následky!!!
Daniel Hindle ako 17 rocny Zomrel len dva mesiace po piercingu do pery.

news.bbc.co.uk