Piercing do pery

Casp3rqa92

AHojte....No ja som si asi pred pol rokom dala spraviť piercing na spodnu peru v pravu tiež som stresovala ako slon uplne stresy ked som tam dosla som sa triasla a iba mi zobral peru prestrcil ihlu a bolo:D iba štipnutia nič viac. Vten deň absolutne som necítila, 2.deň to trochu štipkalo le najhorší bol 3.deň!!!! To má štípalo, páilo a bolelo naraz som myslela ze ho vyberem ale vydrzala som. Piercing som si nechala asi 2 mesiace a na 3 mesiac som si vymenila nausnicu ale ta sa pocas toho ako som ju mala zazrakom otvorila/nekvalitna/) dala som si tam staru ale statila som uzaver tak som si to na jeden den vybrala a zaarastlo mi to ´=(( Teraz po pol roku tam mám taku mini bodku a chcemsi to dať soravíť znova ale problém je v tom že keď som si ho robila prvý krat mala som 13. otec ma podporil no mamu skoro zabilo ale potom si srandu robila ale teraz by ju asi vaznne zabilo tak neviem... Neviem ci naberem odvahu =)...
Este by som chcela spomenut ze som rozmyslala nad EYE BRIDGE fascinuje ma ten piercing ale hrozne sa bojim bolestu a komplikacii tak keby mate nejake skusenosti napíšte PROSIM na nic na pokeci Casp3rqa92 dakujéém =*

EmQaaa

,,táže ja cém pierC doO dolney perý napravOo pripadá mi thO seXý ked tho má bAba ne ? :-D nepáči sa to chalanom ? :) akože strašne sa mi thoO lúbi a vyzerala bY som stým dobre ,,thO mi šéci hovorjá..
alé že ja cém raDU ako stým na rodičoov :P mám 14 rokóf ,,:( noO a cém to velmoo :) díki :) píšťe aj na KéC :D čakám dík,,

tejusik

ahojte:)ja by som sa chcela spytat, ze ci to naozaj neboli a kolko to priblizne stoji?pozerala som f kde tie pearsingy maju ale take velke tam na prvy prepich nemaju de to kupit?chcela by som si to dat uz mam f jazyku to som sa bala ale nebolelo len ze kolko to asi stoji prepichnutie a ci to boli ak njekto wjete prosim info na moy email:)dakujem moc

FrenQy:-*

...siááá:)...ja začínam dosť silno rozmýšľať o piercingu pod spodnú peru..ale na bookúú:)...neviete poradiť dade v Bystrici dobré štúdio??:)..ja som rozmýšľala, že si dám do jazyka...ale rozhodla som sa pod tú peru...a koľko to asi tak stojí??:)..ďakujéém:)

jaja:)

Do jazyka to boli menej jak do peri ELA:-D
vcera som tam bola s kamoskami...vraveli ze nic necitili iba mierny tlak...treba si vybrat dobre studio

jaja:)

Budzes mac krive zuby :D:D:D dalej je tu riziko obnazenia dasien... :D:D jak budes stara skoncis bezzubov...to asi kazdy :D:D

Ela:-D

noo hehe ja mam piercig v pere..ked som tam sla taak som stresovala a baala sa strasne...sa tam namne smiali:Da ked som si sadla do toho kresla zobral klieste aaaa ja som zacala stresovat este viac:Dze to maam nahaku a ze to nechcem:Dale ujko mi povedal ze sa nemaam bat ze to neboli ale ja som neverila lebo co som kukala videa na nete taak sa tam tvarili strasne:Dnoo a ked uz mi drzal peru v kliestoch a mal ihlu v ruke taak som zavrela oci a ma to stiplo a bolo to:Dani to nebolelo a tolko rozruchu okolo tooho:D:Dtaakze ludia nestresujte ono to neboli ako do jazyka:Dtoto je niic:D:Dpohodaa a som rada ze ho maam:D:Dtaak tak noo:D:D

Lavronne

Su s tym len a len same problemy.
Absolutne nedoporucujem !!!
Ja osobne by som si to nedal spravit ani keby mi niekto zaplatil 10.000.-Euro !

JjjA

no a mám to :-) prepichovanie bolelo jak svina aspom mna heh ale dá sa to vydžat heh ale strasne to štípalo a potom som mala modré to miesto z vnútra asi 3 dni no ale teraz je to už v pohode a je to dost seexy takže ak sa neviete rozhodnút tak smelo dotoho :-) a bolest je individúalna napriklad jazyk ma nebolel takze to zalezi od vas ...