Piercing do pery

čučka

ja mám piersing na hornej pere a je to káva, sklovina sa mi nederie, pretože mám silikonovú zatku a je to perfektné. Vôbec to nebolelo, nebolí a je to super Doporučujem parára

Mrs_ideal

ahojte ludja..chcela by som sa spytat,kde by som si mohla kupit piercing do pery ale myslim taky bez toho saby som musela mat dieru v pere..len taky skúšač,či ti pasuje piercing...prosim odpowedzte mi dakuejm...:)

never.ever

neviem ake rizika su pri piercingu v pere, jedine co ma napada - dat si pozor, aby piercing nedral zubnu sklovinu.

Lilítka

Počujete ludia potrebujem poradit !!
piercing do pery !!
bolí to ked to prepichuju alebo nie ??
potrebujem to vediet lebo piatok idem na ved a bojim sa !!
a rizika by ste tiez mohli spomenut
DAKUJEM VááM :-)

girl_babynko

mno kamoška si prepichovala sama a cistila si to s alpou a po 3 tyzdnoch sa jej secko zahojilo uz nemusela ani cistit vrajze jej trocha tiekla krv a ze to kusa stipalo...ja si cem dat tiez ale bojim sa...no skusim...ked niekto ma nejake info thaq napiste páá

IffanQa xD

ahojte ludzee xDD.....pocuwajte cela som sa spytat zee..no ja by som si chcela dat pierc do spodnej pery do stredu ale sa mrte mrte mrte bojim bolesti xD.....a rizika a ceny xD.....no
ceny az tak nie ale..xD..no to je jedno..len pre informaciu no :D......prosim napiste mi na pokec kisssinqa1
thnx xD

Black widow

Ja mam ties pearsing v pere ale v strede....zuby mi to nekazi vobec sa mi zubov nebotyka.....Prepichovali mi to v studiu, ihlou.....potom tam dal kruzok.....zdravie to neposkodzuje a nezavadza to.....

kuki

ahoj.mala som piersing v dolnej prere,prepichol mi to ihlou a dal piersing vacsi..lebo ti to napuchne ,hoji sa to tyzden dva...potom si das maly ked sa to zahoji,da ti vodiku kt.si to potieras..mala som ho 2roky a nemam som ziadne problemy...mala som ho v brade takze sa zubov vobec nedotykal..ale nemozes si ho dat dole ako ked ho mas v nose alebo oboci..hned v priebehu hodiny sa ti vytvori na tom mieste koza a zarastie ti to...

bajuška

Tak ja nfm ..ako vás .. ja mám piercing na pravej spodnej pere ..a pokazili sa mi s toho zuby a dasna ani nehovorím auu :( .. inak ako vyzerá to dobre ..