Piercing do pery

petk@

tak ja mám piercing nad perou už nejaký čas a prepichovanie vôbec nebolelo.. občas som neskôr cítila keď som si ho dezinfikovala ale inak nemám s tým zlé skúsenosti... teraz už ani nevnímam že ho mám takže odporúčam ;)

matrix

chcem si dat piersing do brady pod peru napravo neviem ci to nosia aj chalani kto o tom nieco vie please odpiste mi diki moc

nienor

Já mam pierc. nad perou v strede..heh dala som si to preto lebo je to nezvycajne a vobec to nekazí zubky ..myslim ze bolest je indiwidualna takze kazdeho to boli inak..ale odporucam je to haluz...

pietriq

Ták prepichoval som si to sám do spodnej pery a nebolí to vôbec trochu to štipne a viac nič.. už to mám 2 rok :)..

karamelka456

ja mám piers nad hornou perou už 2 roky, prepichovanie nebolelo, akurát keď ti tam dá ten kanálik na pretiahnutie piersu, tak to cítiť ako tlak, ale nie bolesť. Čo sa týka zubnej skloviny, zatiaľ som si nič nevšimla.

adusqha

heh ja som malaist dnes na pierc do pery ale zaspala som a teraz hladam sade na nete ci to robia v Malackach ale zda sa ze ne iba do nosa a do ucha v striebornictve takze asi pojdem do Zohru:DD ale vraj to vobec neboli ze len je to take cudne jak keby ti niekto tlacil do pery lebo to si takym tampoton potres takou vodou a to ti lokalne omrtvy:DD pohoda:D uš mam v nose pierc a vobec to nebolelo a ostatny ze vjac nez do pery takze sa tak nebojim:DD uz aby som to mala:D

adusik

ja nechapem tych ludiii ..nac sem davate koment nerieste to ked sa vam to nelubi ..mne sa to lubi ale trochu sa bojim ze to bude bolet a ze budem mat niake problemy stym ..a ci sa my to bude hodit ..ja by som cela bud do jazyka alebo do spodnej pery :)

lenka99

lilian27 wuáá a kde wšade to máš? mne sa páči tiež piercing na dolnej pere a je jedno na ktorej strane fakt kto to maa nech napííše tu alebo na pokeci či to bolíí alebo či su welke rizika...:D:D nick na pokec je lenushka_CR dáákowáán wáám wopred ludjáá:D:D

hehehehehe

nic sa neboj, ja ho mam presne tam kde chces ty a vsetko je ok...len to ze sa mi dlhsie hojil, ale teraz je vsetko spoko....daj si je to pekne....