Piercing do pery

jaja

ari, neviem síce kto si, ale dievčataá s týmito predmetmi na ústach nose a proste kade tade, mali by ste sa zamyslieť nad sebou. Položte si otázku, k čomu to vlastne slúži? Je hrozné sa pozerať na takéto ososby, ale je pravda, že ja ich vlastne už prehliadam. Ale verím tomu, že vzdelané dievčatá to ani neskúšajú. A čo sa týka infekcií, ako keby si si pichla nie vitamínovú bombu, ale naopak.

misqa

ahoj ja si idem dat piercing do pery dolu na bok a cem sa spytat ci fakt to kazi zuby aj dasna ako vravia a ci je to fakt take strane:D??dasa s tym potom neco robit??

wewusa

ahoj ja mam piercing uz 3 tyzdne v dolnej pere v strede..prepichovala mi kamoska kanylov....ona ma skusenosti, vobec to nebolelo len potom ked mi to kusa napuchlo...ale dalo sa to vydrzat :D no a teraz len cakam kedy sa m to uplne zahoji ze si mozem dat kruzok :))..v buducnosti chcem urcite este piercing do jazyka a mozno aj do lica :)) takze odkazujem tym ktorym sa to paci a uz su pevne rozhodnuty: do toho!! je to pecka :)

babarbora

Ja som mala dwa roky piercing nad hornou perou.. Nemala som s tym ziadne problemy, no len prwy mesiac kym sa to zahojilo ale to sa da prežiť.. išlo skor o to, že ked to mas dlho, začne ti ustupovať dasňo na tej strane kde to maš.. Preto som si to aj wybrala po dwoch rokoch to začalo byť naozaj widieť ako mi ustupilo dasňo.. a nejde o to či kovova alebo silikonova tyčka, je prawda ze kovova je horšia ale ja som mala silikonovu a aj tak to nepomohlo.. ale aj tak ma uz ten piercing po takom čase omrzel.. teraz len čakam kym mi zarastie jazva

...ja....

awoy....idem si dat piercing do pery aj ja a hlvne ked si das labretu umelu vjes...nie titan a tak tak ti to nebdue skodit ani na zubky..:) drz sa..:D

zaneta

ahoj ari ja mam piercing nad perou uz 4 roky,,,,,niesu tam ziadne rizika,,,mozno si len trosku znicis zubky, ale to je vsetko