ja ho este stale lubim ale..:(

Príspevok v téme: ja ho este stale lubim ale..:(
smutnuckaa

rozisiel sa so mnou chalan(po pol roku)obaja sme sa velmi milovali krasne nam spolu bolo mysleli sme ze to bude uz navzdy. Ja ho este stale lubim i napriek tomu ze mi velmi ublizil a este mi ublizuje neviem sa zbavit toho pocitu.. velmi cem byt zase s nim ale on uz asi nie mam taky pocit ze sa rozisiel so mnou kvoli inej nechapem ako mohol ked take veci vravel ...:(velmi ma to ranuje som nestastna ja ho cem s5 ja si uz neviem predstavit zivot s niekym inym...:(jooooj preco?:(

1bambulka14

ahojte...ja len chcem napisať, že s mojim chalanom je už koniec...včera sme sa porozpravali a ukončili sme to...zatial som v pohode, ale dohodli sme sa na sexe, pretože sme si v nom vyhovovali...čo si o tom myslite???

smutnuckaa

ahoj med.no je to tak ze mam viac prilezitosti takze z jedneho pohladu je aj dobre ze je spoluziak..:D:D ale teraz momentalne som chora..takze nvm kedy to podniknem ale urcite potom napisem a budem ta informovat to mas jasne ved si mi dost pomohla snad si to potom dakedy v priebehu buducnosti precitas..a snad sa pobavime..:P a bude to uz len lepsie a lepsie..:):)este raz dakujem moooc

med

nemam skusenosti vo vela veciach co sa tu vypisuju to len citam a ucim sa:D ale toto som zazila tak preco neporadim ked viem ake to je:)....mas pravdu rozchod so spol je iny ako zvycajne...ale vyuzi to vo svoj prospech(a to tak ze mas viac prilezitosti na preukazanie mu ze si ok)....tak podnikni nieco a potom daj vediet ako si sa bavila a ako to dopadlo.

smutnuckaa

ahoj med zase mi pomohlo to co si napisala ty vies tak cloveka povzbudit mas pravdu treba daco podniknut ved uz som aj bola s kamaratom vonku a bolo fajn ani som na to nemyslela som sa uplne odreagovala a mala myslienky inde..mas aj v tom pravdu ze nech vie ze uz nic i ked vo vnutri ale aspon na vonok nech vyzera ze je uz uplne fajn podniknem daco a nech o tom vie dakujem moc med ..je mile od teba ze tak radis:)

med

viem ze sa to lahko hovori ale kasli na to co oni robia......skus nieco podniknut s kamosmi.Ist napriklad na disco alebo nejaku chatu a najlepsie by bolo aby tam bol aj on alebo aspon aby sa o tom dozvedel....a pochopil ze sa netrapis ze to mas na haku a zabavas sa tak ako uz dlho nie.....to ho mozno rozhybe v ziarleni a skor si uvedomi o co prisiel.

med

smutnuckaaa hoooore hlavu.Trapenie po rozchode je bohuzial normalna vec, ale snaz sa ju minimalizovat.....ja som to hned tiez nemala ruzove.Ako som pisala, nielenze som zistila, ze hned zacal s druhou, ale ze ma este aj posledne obdobie podvadzal....tiez som sa trapila a zozierala.Ja sa ti len snazim poukazat na to co teraz nevidis a nemozes vidiet, lebo si zaslepena este laskou, bolestou a sklamanim, ale co urcite pride len musis v to verit a byt optimisticka....a to je to, ze bude urcite dobre a na 80% si uvedomi, ze co ti spravil a ze jedine ty si stala za to....a ze az vtedy pocitis pocit spokojnosti....ako som ti pisala, nezabudaj na to, az vtedy ti prave tento pocit vynaradi vsetky pretrapene dni a chvile......ale tie musia byt:( takze sa ich snaz brat s nadhladom a vedomim ze bude lepsie....to pomaha

smutnuckaa

ahojko med.no ja teraz mi je cudne neviem dokelu strasne ziarlim ma to az ubija to ked ich vidim spolu ja ho este stale lubim ale ja uz chcem prestat mi to en ublizuje ja navonok sa tvarim ze nic aby nevidel ze trapim a ze ho este stale.. ale vo vnutry ma to zoziera este ked viem ze niekedy po skole ide ku nej domov pricom jej rodicia zakazali mu tam chodit joj bohvie co tam robia..:(ja viem mala by som prestat na to mysliet ale ked ja absolutne neviem prilis ho mam rada zeby som tak lahko zabudla si myslim neskutocne sa snazim ale nejde mi to a este ked si pomyslim na to ako mi ona vravela ze ona nic s nim nebude mat aspon pol roka lebo ja som s nim chodila a tak a on za nou stale dolieza presne to robi co mne ked sme spolu nechodili a tak sme zacali..:(si vravim ze nech spolu zacnu chodit ved on zisti ze ja...ale na druhej strane coked nie?a budu spolu az nvm dokedy..i ked xy ludi mi povedalo ze im to nevydrzi ze..ale rozumies ma ty si nemala take pocity ze ako ku tebe sa vratil takze teba to len vysvyhlo vysie ale ja coked ee:(vztah medzi spoluziakmi je iny ako ked sa daju dvaja dokopy ze su z inych skol nie? ci sa mylim?med velmi cem aby si mala pravdu zeby to bolo tak ako u teba aspon by ma to vysvyhlo hore a by som nabrala sily a zistila ze uz som "vyliecena"ale takto teraz vobec ja sa doma len trapim dokelu lebo ja ho lubim stale..:(velmi cem prestat ale nejde mi to..:(preco?

smutnuckaa

bambulka.my sme si dali este jednu sancu ale absolutne to neslo sme sa pohadali za blbot uplne nvm co to bolo on sa obvinoval ze ma nechal a ze to nemal spravit nikdy ...a uz to islo dole vodou a ja som to nezvladala zbytocne som sa trapila tak o tyzden na to i ked som ho nvm ako velmi milovala tak som povedala ze to nema zmysel a ze bude lepsie ked nebudeme spolu bolelo ma to vtedy ale nakoniec je to fakt lepsie aspon teraz..mozno u vas to bude lepsie ked hej tak drzim palce ale u nas to nevyslo..drz sa