Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám citlivú pleť. Aký krém používať?

Nika_nika

Po dlhej dobe skúšania a hľadania vhodného krému som naďabila na kozmetiku Protopan, ktorá ako jediná mi moju citlivú pokožku dokázala upokojiť a hydratovať. Majú ucelený systém kozmetiky i výživových doplnkov určený špeciálne na citlivú či atopickú pokožku. Takže a máte podobný problém ako ja, určite ju skúste :-)

Merenwen

Ja mám tiež citlivú pleť. Ani dermatologicky testované krémy, ani hypoalergénne neboli pre mňa dobré. Vždy ma tvár štípala. Ale našla som riešenie, 100% prírodné krémy sú proste najlepšie, žiadne chemikálie, proste super. Najlepšie na tom je, že obsahujú málo ingrediencií a všetkým sa dá rozumieť, čiže si môžeš utvoriť presnú predstavu, z čoho je krém urobený. Btw používam Weleda krémy- môžeš ich kúpiť v DM

inanitka

Odettebest a ktorý konkrétne máš na mysli? bola som na ich stránke etani.cz a je ich tam kopu,chcela by som aj ja vyskúšať, lebo mam citlivú pleť a chcela by som taký ktorý možem používať počas celého dna,vedela by si poradiť? diky

inanitka

Odettebest a ktorý konkrétne máš na mysli? bola som na ich stránke etani.cz a je ich tam kopu,chcela by som aj ja vyskúšať, lebo mam citlivú pleť a chcela by som taký ktorý možem používať počas celého dna,vedela by si poradiť? diky

Lucy439

Ja som tiež už neštastna z tej mojej tvari,dala som si super dobrý krem na velmi citlivu pleť a mam samí pluzgier.Už som vyskušala spusta kremou a nič mi nerobi dobre,najlepšie mi robi ked si nedam nič lebo stale mam pocit,že mam na tvari nejaku zaťaž.Ale pritom mam suchu tvar a robia sa aj vrasky,tiež použivam make-up na holu pleť a to tiež nieje dobre.Niekedy mam pocit,žeby som najradšej išla na plastiku.

bianka75

ahojte,na citlivu plet odporucam krem aslavital,je so specialnym ilom,je len vo vybraných lekarnach ,ale da sa kupit v eshope na aslacosmetics.sk,odporucam

pointa

Vyskusajte krem znacky AA na velmi citlivu plet.Dostat ho kupit v lekarni a vobec nieje drahy.Moja znama mala strasne citlivu plet,ziadne kremy jej nerobili dobre a teraz ma plet ako babätko.Ja pouzivam tiez tieto kremy ale na mastnu plet a su super.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.