Mám citlivú pleť. Aký krém používať?

Lucy439

Ja som tiež už neštastna z tej mojej tvari,dala som si super dobrý krem na velmi citlivu pleť a mam samí pluzgier.Už som vyskušala spusta kremou a nič mi nerobi dobre,najlepšie mi robi ked si nedam nič lebo stale mam pocit,že mam na tvari nejaku zaťaž.Ale pritom mam suchu tvar a robia sa aj vrasky,tiež použivam make-up na holu pleť a to tiež nieje dobre.Niekedy mam pocit,žeby som najradšej išla na plastiku.

bianka75

ahojte,na citlivu plet odporucam krem aslavital,je so specialnym ilom,je len vo vybraných lekarnach ,ale da sa kupit v eshope na aslacosmetics.sk,odporucam

pointa

Vyskusajte krem znacky AA na velmi citlivu plet.Dostat ho kupit v lekarni a vobec nieje drahy.Moja znama mala strasne citlivu plet,ziadne kremy jej nerobili dobre a teraz ma plet ako babätko.Ja pouzivam tiez tieto kremy ale na mastnu plet a su super.

bokanajj

Cetaphil cistiaca emulzia a krem. oba pripravky cenovo velmi pristupne, najdes na internetovych lekarnach. vazne mozem odporucat. roky som mala absolutne vysusenu plet, nic nepomahalo ani drahe kremy ani lekar. kozmeticka mi odmietala cistit plet, lebo ze ju mam velmi oslabenu a vysusenu a ze keby mi ju este drazdila tak by mi viac uskodila ako pomohla. ked som zacala pouzivat cetaphil - od februara tohto roku tak odvtedy ziaden problem, dokonca mam niekedy pocit ze by som si s tvare mohla zmykat vodu. krem vobec nie je mastny, lahucky ako pierko, rychlo sa vstrebe, hned mozem dat make up. perfektne. pouzivam oba pripravky rano a vecer a vecer sa normalne tesim ked si cistim plet, lebo mam pocit ze ju mam taku sviezejsiu :). hadam som pomohla :))

maruska2

Ten Garnier je tiež dobrý, ale odporúčam vyskúšať aj AA Nutri od Oceanic: -Odkaz odstraneny-
mne robí veľmi dobre. M

sydney

krem,ktory mne najviac pomohol - lebo mam furt cervenu tvar,aj ked ma co len slaby vanok ovanie - tak to bolo od vichy proti cervenej citlivej pokozke.ked som minula cely krem,tak som mala fakt dobru pokozku.len je drahy a nemozem ho kupovat stale.ale dobry je aj obycajny l´oreal happy derm a momentalne mam garnier sensitive,vobec mi neskodi.ale kazdemu sedi nieco ine (napriklad take yves roche mi vobec nesedi)

maruska2

Ahoj efe, nechcem byť indiskrétna :o)
ale koľko máš rokov? Podľa toho by som ti niečo odporúčala vyskúšať.....maruska2

mnamka257

na citlivvu plet je velmi dobry rad kozmetickych vyrobkov LA ROCHE-POSAY...predavaju ju v lekarni a dokonca ti poskytnu v lekarni aj vzorku..

efe

ja mám pleť precitlivelú až alergickú a sadol mi krém alverde z DM s jojobovým olejom. Má aj certifikát BDHI . Cena je príjemná. Vyskúšala som množstvo drahých krémov ako bioderma, vichy, avéne, eucerin na citlivú pleť, ale všetky mi pleť podráždili. Neraz som si poplakala čo ma tak svrbela tvár a mala som ju ako v ohni. Až alverde mi pleť ukľudnil a nepodráždil. Kupujem si ho aj do zásoby, lebo už sa mi stalo, že ho práve nemali, keď sa mi minul. Treba skúsiť, každému sadne niečo iné.