Mám citlivú pleť. Aký krém používať?

ela*

tak napr.indulona obsahuje ovela viac vyzivnych latok ako ktorykolvek iny krem.a co sa tyka AA kozmetiky mam s nou velmi zle skusenosti,mozno je to predsudok,ale polske vyrobky uz u na vyvolavaju nedoveru.

juliena

kedysi kamoska bola na nejakom stretnuti s managerkou z AVON a potom mali nieco ako banket. A tam sa ta managerka rozkecala akosi viac, pytali sa jej ktory krem je podla nej taky zakladny. Povedala, ze maryna. Nemyslela tym zrejme ako plny vitaminov a pod, ale ako dobry zaklad a cisty.
To bolo ale aspon 10 rokov dozadu. ja uz marynu pouzivam od svojich 15 rokov. Vtedy som si kupovala vselijake drahe kremy este z TUZEXU a zakazdym som mala po nejakom 1-2 tyzdnoch flaky na tvari.
Inac mam 40.
netvrdim, ze je najlepsia, ale pre mna je max, neutralna. Teraz som v zahranici a doniesla som si zo 4 krabicky so sebou.

juliena

a este nieco.
Vyskusala som mnozstvo vselijakych drahych kremov, i prirodnych a vzdy som sa akosi vratila ku maryne.

lian

Indulonu by som si na seba teda nenatrela. Je to cista ropa. Tiez mam citlivu plet, pouzivam ciste oleje a ked si chcem dopriat, tak nejaku cistu prirodnu kozmetiku.

juliena

ja pouzivam obycajny krem maryna, uz asi 1oo rokov.
Obcas mam vycitky, ze nepouzivam nejaky drahy krem, tak si ho kupim, a po case sa zase vratim k mojej zlatej maryne. A super krem vyhodim, lebo je uz stary,
Mam velmi citlivu plet.

wella

ked sa cervenam ked som v strese alebo mi je horuco je to sposobene tym ze mam citlivu plet? pomoze mi na to nejaky krem??? prosim nieco mi poradte lebo uz neviem co dalej