Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyskakovanie jablcka v kolene

Príspevok v téme: Vyskakovanie jablcka v kolene
PeterSweter

Moja priatelka ma takyto problem. Ked dlhsie chodi alebo si inak namaha notu jej tak 3 krat do tyzdna vyskoci jablcko v kolene a ona potom nemoze poriadne chodit. Prvy krat jej to napravil doktor, teraz si to bolestivo naprava sama. Hovori, ze ma opotrebovany sval, preto jej vyskakuje. Mna tato jej neprijemnost trapi a tak vas prosim o pomoc.

Nieje nato nejaka mast ktora obnovuje svalstvo alebo nieco podobne ako sa da pomoct jej kolenu? Dakujem

richard88

odporúčam výživové doplnky na posilnenie väzív a šliach. Ja osbone mám dobré skúsenosti s hydrolyzovaným kolagénom Najlepší je 100% a v práškovej forme. tkatiež je dobrý chondroitín, čo je výťažok zo žraločej chrupavky. Mne to vozí jeden známy, to objednáva zo stránky nutristar.sk

lenulik6

Ahojte akurat som prisla z vonku, z nicoho nic mi vyskocilo jablcko, spadla som ... tak pribehli tetusky . este som mala aj psika ktory sa zlakol a ony ho nahanali po ulici. . ach jaj.

Podobne problemy mam takisto s clenkami - obidvomi. Uz sa vazne aj bojim chodit :(

Neviem nejak co s tym . . ocino mi povedal, ze musim schudnut, ze to bude asi tym ze som prilis tazka. Je pravda ze som tucna. Aj s tym bojujem ale nejak neuspesne.

mamca

Vyskakovanie jabĺčka v kolene je skôr záležitosťou oslabeného či poškodeného väziva.Mieru poškodenia by mal posúdiť doktor,takisto odporučenie,či problém treba riešiť špeciálnymi cvikmi a výživou,či operačne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyskakovanie jablcka v kolene - Fórum - ZDRAVIE.sk