Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Laparoskopia???

kosa

demi,
ano a poznam pripad kedy 78 rocny pacient po 3 dnoch odisiel po svojich domov po operaciji zlc kamenov.
Poukazujeme len na fakt ze tu operaciju robil AMATER, teda niekto kto to robil prvy krat.
pozri sa do zrkadla.

dagmar

este k laparoskopii...je to urcite menej narocny zakrok,ako klasicka operacia,ale pri laparoskopii sa moze nieco prehliadnut...pri normalne otvorenom bruchu lekar aspon vidi a vie aj chytit do ruky..menej casto sa stava,ze nieco prehliadne...

dagmar

Ahoj astala:-))...ano,mas pravdu..v krvi nemusel mat nic,taketo vysetrenie mu mali urobit z vyteru,ale klobuk dole pred nim,ze na urologiu siel,lebo vacsina chlapov taketo vysetrenie odmieta...este ma zaujima,kolko mas rokov...no a k liecbe..napisem ti,co a ako brat,ale daj mi emailovu adresu..a aby som nezabudla,mykoplazma sa z krvi zisti,az po nejakom case...dost dlhom...u niektorych ludi vobec,lebo imunita je u ludi rozna,cize tvoj priatel moze byt nosic a ani o tom nemusi vediet...

lenuska21

Mam po laparoskopii a najdi si tu temu na fore,uz sme o nej pisali.Nejde o nic hrozne,ale ked mas zapal na vajecnikoch,nesmu ti to robit,sposobi ti to komplikacie.Moze sa robit aj diagnosticka laparoskopia-ked ti potrebuju zistit pricinu bolesti aj operacia laparoskopicky.Su tri malinke rezy na bruchu,ktore casom zmiznu.Neviem co ta este zaujima,pytaj sa.

astala vista

Ahoj Dagmar, keďže mu na uroblógii nič nenašli, tak nebol preliečený antibiotikami aj napriek tomu, že ja som na tom trvala. Trošku nemám dôveru v tom, keď sa takéto vyšetrenia robia z krvi a nie priamo výterom (tak ako je to u nás, žien). Urológa informoval, že mám mykoplazmu, ale ten mu z krvi zistil, že je zdravý a žiadne antibiotiká mu nedal.

lea

kolegyna mala tiez laparoskopiu len na zistenie stavu, nie ako liecebny ukon a spravili sa jej potom zrasty na crevach, tak ma este aj s tym teraz problemy

dagmar

...este som zabudla dodat...muzi maju lepsiu imunitu ako zeny,takze vsetko ,co pozbieral od predchadzajucich partneriek,tebe to doniesol...a aj naopak...a este k tebe kosa:-)))suhlasim s tebou...tiez si myslim,ze chalan mal po zlcniku zit...mali ho operovat normalne,ale zrejme ani nevedeli naisto,ze je to zlcnik...ked mal poskodeny pankreas,tak bezne vysetrenie krvi to odhali...je mi z mnohych veci v zdravotnictve na vracanie...ale,co uz...snazim sa,ako je to v mojich silach...

dagmar

...teda laparoskopia:ano,urobia sa dve diery do brucha,stcia sa tym take kovove haky a sleduje sa monitor...v tvojom stave to nieje liecebny ukon,takze tymto zakrokom ti v tom zapalenom podbrusku mozu urobit viac skody,ako osohu...narobia ti tam este nejake krvne vyrony,budes mat bolesti,atd...a ano,infekcia v tvojom pripade je jedine od partnera,alebo od predchadzajuceho partnera...bol tvoj terajsi poriadne prelieceny antibiotikmi a ty s nim?..pocas liecby ziaden sex...to,ze mal vsetko v poriadku,neznamena,ze nema nejaku tlmenu infekciu,ktora vysetrena nebola...som od fachu,viem,co pisem...a viem,ze vela veci lekari zanedbaju...cest vynimkam...

astala vista

Dagmar, mysliš tým, že ma partner neustale nakazi tou mykoplazmou? Jemu robili komplet testy na urologii a vsetko mu vyslo OK. Je zdravy.
Patrin, sama neviem, ako sa laparoskopia robi. Co som pocula, tak urobia dve dierky do brucha ... asi treba pozriet na nete.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Laparoskopia??? - Fórum - ZDRAVIE.sk