skrotená hora

fraisee

nezne milovanie? to hovoris ked jeden to vrazil tomu druhemu do zadku? no ja mam na nezne milovanie teda dost odlisny nazor.

karinciatko

monka...no ja som tie posledne slova pochopila asi tak,ze v nich bolo vsetko...slubujem Jack(ze nanho nikdy nezabudne,ze ho nikdy neprestane mat rad a tak:-)

lea

fraise, no neviem, co by si robila keby si videla film "Kult hakoveho kriza". ta scena vo vazeni bola 100x horsia ako toto nezne milovanie :-)

karinciatko

lea ja nie som tepla,mam priatela,ktoreho milujem a aj tak som pri tom plakala....islo tam o tu lasku nie o pohlavie...a ja si myslim,ze prave po takej uprimnej laske tuzi kazdy z nas...

karinciatko

skoncilo sa to tak,ze:Jack ked opravoval auto,tak mu nieco spriclo do tvare a nejak mu to popalilo tvar ci tak nejak ak som to dobre pochopila:-(Allen mu pisal pohladnicu,ale vratila sa mu spat a bola tam peciatka,ze adresat zomrel....tak Allen volal najprv jeho zene,ze co sa mu stalo...a ona mu povedala,ze Jack si prial,aby polku jeho spopolneneho tela rozsypali na Stratenej hore,ale ze ona nevie kde to je...on povedal,ze on to tam pozna,ze moze splnit jeho prianie...tak ona mu navrhla,ze nech sa spoji s Jackovymi rodicmi kvoli tomu popolu...tak on prisiel za nimi do domu,kde Jack vyrastal a ked povedal,ze je Allen,Jackov dobry priatel,tak jeho mama hned ze Jack ho stale spominal pekne a ze tvrdil,ze raz ho privedie domov....(neviem ci som mala spravny pocit,ale zdalo sa mi,ze jeho rodicia vedia o ,,tom'')a ze Jack sa prave planoval rozviest so svojou zenou a prist byvat na ranc s jednym inym chlapom,ze vzdy tuzil po tom zit na vlastnom ranci...tak Allen vravel,ze on to chape...mama mu navrhla,ze ci nechce ist do Jackovej izby,ze vsetko udrziavaju tak,ako ked bol mlady...tak on siel sam a vzal si odtial jednu koselu,velmi plakal.potom sa vratil dolu do kuchyne a Jackova mama mu bez slov zabalila jeho koselu do papieroveho vrecka...otec mu povedal,ze nevie,ze co je zac ta Stratena hora,ale ze asi musela mat obrovsky vyznam pre jeho syna,ked nechce byt v rodinnej hrobke pochovany...Ale ze on Allenovi aj tak neda jeho popol a na to Allen povedal,ze rozumie.Jackova mama pozvala Allena k nim,ze nech sa hocikedy zastavi....a on odisiel domov...doma si zavesil Jackovu koselu z vnutornej strany skrine a chystal sa prave na dcerinu svadbu.ked otvoril skrinu a videl koselu,rozplakal sa a povedal:slubujem Jack.....tak sa to aj skoncilo.velmi uprimny film....

dejnna

bol to pekny film, len skoda, ze ho davali v nedelu... som ho nemohla dopozerat cely lebo som na druhy den skoro vstavala... :(