Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ockovanie proti rakovine krcku maternice

Príspevok v téme: ockovanie proti rakovine krcku maternice
mato123123

ahojte prosim chcel by som sa co najviac dozvediet o ockovani proti rakovine krcku maternice je to pre mna dost dolezite ak mozte poradit poradte. Potreboval by som vediet vsetko o vedlajsich ucinkoch sexualnom zivote v obdobi ockovania podmienky ktore musia byt splnene pre zaockovanie ci mozu vzniknut nejake nepriemnosti a ci je ockovanie ucinne aj ked uz dievca pred tym malo sex.dakujem kazdemu prispevku sa velmi potesim mozte pisat aj na mail a pripadne odporucit nejaku literaturu alebo stranky velmi dakujem

reni

-Pretoze je to taká dölezitá informácia, napísem to este raz:
-Weil es so eine wichtige Information ist, schreibe ich es noch mal:
-Because it's such an important information, I'll write it again:
-Parce que c'est une très important information, je vais l'écris encore une fois:

V NEMECKEJ TELEVÍZII NA "SAT.1" V RELÁCII "Akte 08" BOLA DNA 27.05.2008 JEDNA RELÁCIA, V KTOREJ SA HOVORILO O NEBESPECNÝCH VEDLAJSÍCH ÚCINKOCH TOHOTO OCKOVANIA.

MÖZU VZNIKNÚT VELMI ZÁVAZNÉ CHOROBY.
PO TEJTO RELÁCII SA OTVORILA NA TÚTO TÉMU VELKÁ DISKUSIA V INTERNETE, KDE SA PRIHLÁSILI LUDIA, CO UZ NA TOTO OCKOVANIE SVOJÍM ZDRAVÍM DOPLATILI.

KAZDÝ SI TO MÖZE PO NEMECKY PRECÍTAT NA:
community.sat1.de

NA DALSEJ STRANE, KTORÁ JE PRELOZENÁ Z ANGLICKEJ RECI DO NEMECKEJ, SA PÍSE ZE:

"UZ 17 MLADÝCH LUDÍ NA TOTO OCKOVANIE ZOMRELO"

PRECÍTAT SA TO DÁ NA:
www.razyboard.com

PROSÍM UPOZORNITE NA TOTO VSETKY MLADE DIEVCATÁ, KÝM NIE JE NESKORO, ABY NA TO NEDOPLATILI SVOJIM ZDRAVÍM ALEBO DOKONCA SVOJIM ZIVOTOM.

reni

Ahoj Slava72,
ked Ti náhodou niekto prelozí tie strany do slovenciny, tak sa ozvy. Napís, ci si aj Ty bola taká sokovaná, s tými vedlajsími úcinkami, ako som bola ja a vsetci iní..

lizanka

"Každá žena by si mala uvedomiť, že by mala pravidelne dochádzať na cytologické vyšetrenie k svojmu gynekológovi, tak, ako tento gynekológ určí. Tejto zásade musíme ženy naučiť. Bohužiaľ dnes chodí pravidelne na cytologiu len 20% žien!!! Je to ukrutne málo, a preto každý rok zomrie na Slovensku 200 žien zbytočne, 200 matiek každý rok opustí svoje deti, ktoré často ešte nestoja na svojich nohách. My onkogynekológovia sa stále pýtame DOKEDY? Kedy si konečne naše ženy uvedomia cenu svojho zdravia a poslúchnu naše odporúčania?"

toto bolo na tej oficialnej stranke, odkedy tak hrozne gynekologov zaujimaju ludske osudy, pche...len to potvrdzuje slova Damiana a RNG

damian

Dee, zle mi prislo, ked som tu stranku uvidel. Ze vrak... rozlisujte myty a fakty... Tragedia! A podporuje to samozrejme farmaceuticky gigant.

reni

Ahoj Slava,
neboj sa, ja Ta spoznám aj bez "72"...:)
Táto diagnosa, co teraz píses, sa mi zdá závaznejsia a urcite by nebolo dobré Tvoju dcéru dávat ockovat (HPV). Mohlo by sa jej to este zhorsit...
O ockovaní (HPV) som este cítala, ze vöbec nie je este jasné na ako dlho je to úcinné. Mozno 2,3 alebo 5 rokov. Potom, by sa muselo znovu ockovat... A to pri týchto vedlajsích úcinkoch...
Aj tak si myslím, ze sa toto ockovanie raz z trhu zoberie, ale kým k tomu príde, doplatia na to este viaceré dievcatá.
O stítnej zlaze neviem bohuzial nic. Musís konzultovat aj iných lekárov. Ale mozno vedia aj iní poradit?
Aj tak by ma zaujímalo povolanie od "damian"( "damian" je to indiskrétna otázka ?), mozno vie on lepsie o co ide...?
Bola si uz na: (zdravie.sro.sk) a(ockovanie.org) ?
Naozaj zaujimavé.
:) Ahoj :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ockovanie proti rakovine krcku maternice - Fórum - ZDRAVIE.sk