Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slabosť svalov

Príspevok v téme: Slabosť svalov
trinity

Dobrý deň, prosím vedel by mi niekto poradiť... Mám už niekoľko rokov hroznú slabosť spojenú s únavou. NIekedy sa napríklad len češem a už nevládzem držať ruku zdvihnutú. Alebo bežím a trasú sa mi hrozne nohy a nedá sa mi dýchať. Skúmali mi aj svalovú atrofiu, ale tú vylúčili... Viac sa tým nikto nezaoberá. Ruky sa mi často trasú, mám ich často ľadovú, myslím, že sa mi zhoršila jemná motorika a som z toho celého vyplašená. Vie mi niekto poradiť, čo by to mohlo byť a čo mám robiť? ďakujem pekne

nina43

tiez som nic nevladala a mala svalovu slabost,, zistili mi tetaniu, lekar mi odporucil iba vitaminy magnezium a D vitamin, berem ich stale a citim sa lepsie co sa tyka unavy, konkretne mam D3 v tekutej forme, z eshopu vitarian. sk

kamoska

RNG...citam tvoje prisepvky pri jednotlivych temach a zdaju sa mi velmi fundovane...mala by som na teba nejake otazky, ale nikde neuvadzas kontakt na seba...

RNG

Lymfaticky tok je telesna "kanalizacia".
70% sa odohrava tesne pod kozou.
Lymfa je priesvitna tekutina, co tam prudi, zvadza sa cez lymfaticke uzliny do vnutra tela a berie zo sebou vsetky splodiny.
Lymfy mame ovela viac v tele nez krvi, prudenie nema pumpu(srdce) ako krv,a lymfa sa pohybuje v lymfatickych kanalikoch(miniaturnuch) pumpovana len pohybom svalstva.
Zialbohu, lekari tuto cast funkcie tela hanebne zanedbavaju, cest vynimkam

m janík

vyhľadaj akupunktúru,nech povzbudí celkovú energiu,potom jang energiu a telo nabehne na väčší výkon a postupne sa znormalizuješ Píšte vek!!!!

trinity

keď ja pracujem, mám vyčerpaných 7 dní na lekára už dávno a proste sa tam neviem nejako dostaviť. A komu teda mám ísť? Môj obvodný je taký dilino... len nehovorte, že si mám nájsť iného, lebo to ja fakt nemám čas

trinity

RNG čo je lymfatický tok prosím ťa? Ja som s tým bola u neurológov a všetci sa tvária, že to nič. bola som na EMG - dobré, neuropatiu nemám, tetániu nemám... nechápem tomu...

Alternativa

Robili Ti vysetrenia napr. na pripadne prekonanie boreliozy? Ta zvykne skryto a pritom agresivne "napadnut" nervovy system. Najdi si lekara, ktory Ti urobi komplexne vysetrenie.

RNG

4 roky je dost dlho, aby nasli pricinu.Moze to byt cirkulacia, lymfaticky tok, nervova atrofia, vyroba energie,proste niekde to musi mat nejake data.
Cirkulacia sa da zlepsit.
Tak isto lymfaticky tok.
Tak isto vyroba energie.
A poskodene nervy(periferalna neuropatia), porusene vedenie nervovych signalov(elektrolyty,tetania) to sa tiez da adresovat.
Niekde sa to nejak musi kvantitativne prejavovat.
Hladiny cukru v krvi, hladiny roznych hormonov v krvi, hladiny mineralov v krvi, hladina kyslika v krvi,CoQ 10 v krvi, pocet krviniek...proste nieco musi nesediet.!
Mozno nejake chemicke toxiny, tazke kovy a pod.
Potom sa to da adresovat a pripadne najst za tym pricinu tychto vykyvov hodnot.
Existuje tzv syndrom slabosti, ked je telo napadnute tazko zistitelnymi patogenmi, ale vtedy sa musia zjavit aj ine priznaky.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Slabosť svalov - Fórum - ZDRAVIE.sk