Máte problémy s pleťou?

Príspevok v téme: Máte problémy s pleťou?
mimicek

Ahojte! Pred istým časom som prekonala chorobu, ktorá mi velmi poznačila tvár.
Akné akné samé akné!!! Riešila som tento problém s dermatológom a bezúspešne, bola som zúfalá. Až kým som nezačala používať istú kozmetiku a nezačala sa vhodne stravovať! A dnes mám krásnu pleť aj jazvy padli doprachu zabudnutia!!!
Už niekoľo mesiacov sa venujem pomáhaniu všetkým čo majú problémy s krásou a hlavne zdravím pleťi! Ak sa potrebujete poradiť napíšte! Rada pomôžem, ak budete chcieť udeje sa zázrak!

imona

Mary Kay je chemikáreň a nič viac než samá chémia. ľudia vedia čítať zloženie! a akné do chémie sa neponára!

mirka 23

Peeling každý deň?! Kúp si radšej čistiaci gél namiesto toho. Peeling sa dáva raz za dva týždne pred maskou.

njurrrr

mas akne?? alebo vyrazky?? tak neodporucujem pouziwat tie peelingy tak casto..rozsiris si infekciu po celej twari..

cucoriedka21

ahojte.... mozte mi poradit v com robim vlastne chybu ? ked kazde rano aj vecer si umyvam tvar pilingom .. ked pridem zo skoly makeup z tvare si umjem z vodou a potom si dam tonikum na tvar.. a kazde rano a vecer si davam na tvar skinoren pouzivam ho uz asi tak 2-3 roky.. vyrazne mi pomohol ale napriek tomu stale mam no nose cierne bodky aj na brade... a mam mastnu plet.. nikka:(