Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Máte problémy s pleťou?

Príspevok v téme: Máte problémy s pleťou?
mimicek

Ahojte! Pred istým časom som prekonala chorobu, ktorá mi velmi poznačila tvár.
Akné akné samé akné!!! Riešila som tento problém s dermatológom a bezúspešne, bola som zúfalá. Až kým som nezačala používať istú kozmetiku a nezačala sa vhodne stravovať! A dnes mám krásnu pleť aj jazvy padli doprachu zabudnutia!!!
Už niekoľo mesiacov sa venujem pomáhaniu všetkým čo majú problémy s krásou a hlavne zdravím pleťi! Ak sa potrebujete poradiť napíšte! Rada pomôžem, ak budete chcieť udeje sa zázrak!

stnula

Prosím poraďte mi problémy s pletou teda akné mám už tretí rok a nič mi nepomáha a čím ďalej tým je to horšie.

rybka17

na margo mary kay by som este dodala ze maju uplne priserne a predrazene parfemy, su to horsie vone (alebo skor smrady) ako avon a v cenach akych sa pohybuje dior alebo chanel...bieda

tesinka

mirka a ty si to preco myslis tiez s nou mas zle skusenosti??? A co ste baby odtial vyskusali??? To ma zaujima iba pre moje potreby. dakujem

tesinka

aha, no tak ale je super ze si nasla to co ti pomaha, to je perfektne, ale tak isto co tebe pomohlo inym by nemuselo

rybka17

tesinka, veru nie. a cekovo ja mam taku skusenost, ze ked bezna kozmetika (co je aj MK aj napr clinique) nepomaha, pomoze profesionane osetrenie v salone. na moje rozsirene pory mi pomaha jedine cistenie utrazvukom, potom mam plet ako babatko, bez ciernych bodiek a takyto efekt nema ziadna bezna kozmetika,dokonca ani slavny pore minimizer od clinique...

tesinka

rybka to vazne si nevidela ziadne zmeny po Mary Kay? ja som Mary Kay vyhladala pre problemy s pletou a potom som sa jej zacala venovat. Ale ja vidim velke zmeny a hlavne moje okolie.Ale zase vsetko je individualne, kazdemu sa hodi nieco ine to je fakt. ale neber to ako reklamu. A Mary kay od Herbalife ma veeelmi daleko.

rybka17

mimicek, toto je obycajna zavadzajuca reklama!!ked som si precitala tvoj prispevok tak som hned vedela ze si bud herbalife alebo mary kay...neobjektivny prispevok dealerky kozmetiky...MK som vyskusala a tiez mi pani dealerka slubovala zazraky ale zazraky sa udiali iba v mojej penazenke :-) ohladom kvality pleti ziadna zmena :-(

tesinka

Ahojte baby, Mary Kay ma momentalne prevratnu novinku v oblasti boja proti akne, a to cistiaci gel, ktory perfektne vycisti plet od necistot a cisti pory uz vzniknutych zapalov, potom serum na akne - toto serum sa dava pod krem a chrani cely den pokozku pred vznikom novych zapalovych miest , ma silne antibakterialne a dezinfekcne ucinky, a potom lokalny krem ktory sa dava na vyrazky uz vzniknute, ale ten je urceny pre akukolvek plet, dava sa iba na konkretnu vyrazku.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Máte problémy s pleťou? - Fórum - ZDRAVIE.sk