Máte problémy s pleťou?

Príspevok v téme: Máte problémy s pleťou?
mimicek

Ahojte! Pred istým časom som prekonala chorobu, ktorá mi velmi poznačila tvár.
Akné akné samé akné!!! Riešila som tento problém s dermatológom a bezúspešne, bola som zúfalá. Až kým som nezačala používať istú kozmetiku a nezačala sa vhodne stravovať! A dnes mám krásnu pleť aj jazvy padli doprachu zabudnutia!!!
Už niekoľo mesiacov sa venujem pomáhaniu všetkým čo majú problémy s krásou a hlavne zdravím pleťi! Ak sa potrebujete poradiť napíšte! Rada pomôžem, ak budete chcieť udeje sa zázrak!

mili7

No tá mimicek sa na všetkých vykašlala ako pozerám. Také osoby sú proste "najlepšie". Že poradím, poradím a nakoniec sa na to vykašle!

jandia

Ahojte,

nie ze by som bola proti chemii:), ale dostala som radu od bylinkarky, ktora mi velmi pomohla. Rano a vecer si namacat tvar odvarom z petrzlenovej vnate.

alilien

ahoj mimicek, chcela by som sa ta spytata ze co robit proti takym malym telovym az bielim vyrazkam.. ( milie alebo potnicky) mam to vysussat alebo co s tym? som fakt zufaala mam toho dost v okoli ust a nosa :( a ani kozmeticka to nevie vytlacit bola som u troch a nic ,slabota.. mam 16 ...prosim porad

Ayka2727

ahoj mimicek...som pozerala na stranku mary kay..no dost to aj stoji no...som sa chcela opytat, ze ktore z toho by mi pomohlo lebo nemam az take strasne akne ale vidno no ze sa mi robia vyrazky ale neni to az take strasne ale chcem mat uplne cistu plet...mam mastnu plet...cistim si ju z garnier pre problematikcu plet a beriem aj viaderm...vies isto mi nebude treba nejak vela kremov ale nieco mi porad z kozmetiky mary kay ked som ti uz trosku opisala moju situaciu...dakujem vopred

kikula

ahoj mam 25 rokov.pred 2 mesiacmi sa mi narodil syncek.par dni po porode sa mi na tvari objavili cervene pupienka,ktore mam na licach a brade.neviem si s tym dat rady.vzdy som mala cistu tvar!ked sa natrem nejakym kremom vzdy mi to scervena.ak by mi mohol niekto poradit bolo by to fajn.[moja email adresa je-kikula2000@seznam.cz] zatial dakujem!

edita

Mam problem s pletou. Na tvari pri krku mam cervene flaky aj hnede, vyzeraju ako pigmentove skvrny,ale nie som si ista, ci su to ony, rada by som poprosila o pomoc, na aku kozmetiku sa mam zamerat,mam 50rokov, cena nie je problem, dakujem

galilea

no vyhodilo ma tak dopisujemn teraz cize mi pomohol krem NORMADERM ALE NOCNY denny mi nic nerobil ,,,vyrazok som sa zbavila teraz obcas mam kde co to a to samozrejme pred menstruaciou popripade kvoli stresu inak som ok !!!!samozrejme netreba v ziadnom pripade vytlacat !!!!to si iba roznesiete viac po tvari !!!

galilea

ahojte tak ja som mala problem taky ze som zacala brat antokoncepciu aby mi pomohla kvoli pleti a prave naopak !!!!mala som neuveritelne vyrazky obrovske hnisave a tvar lesklu ako prasa prestala som brat antikoncepiciu no ale na tvari to ostalo bolo to hrozne revala som kazdy den ,,,potom som si povedala dost zacala som pit vela zeleneho caju obklady na tvar z harmanceka popripade som sa naparovala vynechala som mastne jedla taktiez aj vyprazane pribudlo viac zeleniny a ovocia a hlavne vela vela cistej mineralnej vody !!!!velmi mi pomohol cistiacy krem na tvar od SHISEIDO-pureness deep cleansing foam creme mousse nettoyante je vynikajuci!!!odporucam dostat v parfumerke taktiez je dobra tej istej znacky pletova voda a krem mi pomohol NORMADERM

madison

mimicekk .. potrebujem tvoju POMOC .. mohla by som ti aj ja spisat moju starostlivost krok za krokom ? ci sa o moju plet dobre staram ???