Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Urologické vyšetrenie

igo

potrebujem v sucastnosti ak chcem ist k urologovi prekonzultovat urcitu vec aj podklady od odborneho ? a taka "banalna" otazka, musim sa objednat dopredu, alebo staci ze navstivim ordinaciu ?

golf90

dobrý den chcel by som sa opýtať v psodlenom čase ma boli dosť žalud ked si sťahujem kožku s neho a dsoť boli aj krv sem tam trošku so žaluda čo to je? .. prosim.. dakdto poradiť?..

obava

Dobry den pan doktor,
rada by som sa Vas opytala jednu otazku. Mam priatela, ktoremu sa na penise zjavila viditelne podkozne krvne podliatiny, nie modriny a od vcera ma tieto krvne podliatiny aj na ruke. Je z Grecka a ked pride na Slovensko, rada by som ho tu u nas nechala vysetrit. Mohli by ste mi prosim podla tohto kratke opisu povedat, o aky druh choroby by sa mohlo jednat. Ked mi to odsuhlasi, rada by som Vas s nim prisla navstivit (bol by samoplatca).
Vopred dakujem za Vasu odpoved. Katarina

muneca_brava

a ake priznaky urologickeho ochorenia su? mna boli podbrusko.. :/ a kedze nevedia zistiti, co mi je, tak uz urolog pride na radu.. :(

aduliena

Lekár vám zavedie cievku do močového mechúra. Je to nepríjemné, ale dá sa to vydržať.
Luccyyaa, nezáleží na tom, či si panna alebo nie.

katherina

poprosim vas keby ste napisali podrobne o tomto vysetreni. co sa tam robi? ako sa vlastne odobera ten moc priamo s mechura? bola by som velmo vdacna bo ja sa tak strasne bojim toho vysetrenia

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Urologické vyšetrenie - Fórum - ZDRAVIE.sk