Urologické vyšetrenie

klarika

Ahoj Andy,prave som si prečitala,čo si napisala a mam dosť velky strach z toho urologa,môžeš mi prosim definovať podrobnejšie "cievkovyny moč priamo z močoveho mechura?Prosim ta vysvetliš mi to?No ja to asi vzdavam,velmi mam strach,že mi zisti niečo važne,alebo sa budem citiť velmi trapne,alebo lepši vyraz budem sa hanbiť,to sa potom budem musieť vyzliecť,nie?Prosim Andy napiš mi,budem Ti velmi vdačna,dakujem pekne.Ahoj

andy

Ahojte, ja som bola u urológa, mne zobral cievkovaný moč priamo močového mechúra, ale predtým sono obličiek a moč. mechúra. ale dá sa to vydržať, keď máš problém a bolesti tak prežiješ aj to len aby bolo lepšie

klarika

Ahojte,dobry den,ten odber moču si môžem priniesť,alebo to až tam?Tak že sa nebudem vyzliekať,ako u gynekologa,však?No to som rada,lebo tak tiež som nevedela,čo sa tam deje u urologa mam 18 rokov a mam velmi časte močove ochorenia,zapal a podobne...

neva

odber moču, vyšetrenie pohmatom v oblasti ladvin a moč. mechúra, vyšetrenie ultrazvukom. Nevyzliekaš sa pri tom, akurát si vyhrnieš pulover a rozopneš nohavice.