UZLINA

RNG

Oreganovy olej je korenina, takze by koncentrovany palil hrdlo.
Niektore zdroje ho predavaju tekuty a odporucaju miesat do vody, ale olej sa z vodou dobre nemiesa a vyplave na povrch a pali hrdlo. Na liecenie mandli je to dobre, ale ked clovek potrebuje zobrat toho viac na cele telo, lepsia a pohodlnejsia je dodavka v malych zelatinovych tobolkach, tak to pouzivam aj ja, vzdy s jedlom!
Ja odporucam davku 3x300 mg=3x2 tobolky od firmy NBTY
Presnu koncentraciu ucinnej latky, carvacrolu, neuvadzaju, ale toto uz mam roky vyskusane a osvedcene na mnohych ludoch, aj na sebe a svojej rodine.

uzlinka

ja mam o tom doma vela literatury teda o tych soliach.
Brala som to dokonca ked ma bolelo hrdlo aj uzliny som mala zapalene a zdurene, nadchu a musim povedat zabralo to hned na druhy den. Bola som rada ze nemusim ist k lekarovi, ktori by ma zase natrepali silnymi antibiotikami:)
Musim ´povedat mam s tym dobre skusenosti
Inak RNG ten oreganovy olej su tabletky alebo je to tekute? Ak tekute ako to mam brat?

RNG

Definicia homeopatie je zobrat hocico, co sposobuje podobne priznaky, ako choroba, ktoru chceme liecit a potom to rozriedit 8x na polovicu, tj skora ma nic.
Kde tu je veda, kde su tu experimenty, kde je tu statistika sledovania ucinnosti liecby?
Je to vsetko len fixna idea z davnej minulosti.
Kedze toto je ale dovolena disciplina na lekarskej fakulte, mnoho naozajstnych prirodnych lieciv sa pod tymto nazvom schovava, co nie su podla definicie vobec homeopatika, ale ucinne (dokazane) prirodne prostriedky.
Takze je to zapletena situacia. Ale princip homeopatie nie je vedecky a uz vobec nie experimentalne dokazany.
Nikde sa neuvadzaju statistiky typu: "toto sme pouzili na tolko osob a tolkym percentam to pomohlo.
Kontrolna skupina, ktora to nebrala za ten cas takto postupila."

RNG

en.wikipedia.org.
Tam je nieco o tych soliach, je to z pred minuleho storocia a je to zalozene nie na VYSKUME, ale na PREDPOKLADE, ze to pomaha(homeopatia, podla mna paveda, ale povolena a vyucovana na medickych fakultach...).

Vedecke vyhodnotenie sa zaklada na stovkach az tisicov pokusov, kde je jasne statisticky dokazany ucinok, dokonca s prisne vylucenym placebo efektom(tzv double blind, kde pacienti su rozlozeni na 2 skupiny, kde jedna dostava ucinnu latku a druha len rovnako vyzerajucu pilulku bez ucinnej latky, pricom ani pacient, ani lekar nevedia, kto dostava co, len kontrolny organ, ktory to vyhodnocuje a neprichadza do styku s pacientami vie, kto dostane co).

uzlinka

RNG ja ti verim, dam radsej na teba ako by som zase mala dat na lekaroch a tak dopadla ako som dopadla.
Ti co neveria alebo si myslia ze su lepsi, nech si veria comu chcu.
PRIRODA JE PRIRODA!!!

RNG

GSE je vytazok z grapefruitovych jadierok, povodne patentovany v 80 rokoch pod menom citricidal.
Po uspechu v USA, kde ho pouzili miliony ludi a tiez sa pridava do kozmetik a mydiel ako antimikrobialny prostriedok prenikol aj do Europy, kde sa predava pod roznymi menami, v Nemecku, Anglicku a najnovsie aj cesky vyrobok citrovital obsahuje ucinnu latku citricidal.GSE ho obsahuje 33%.

Vo fore som uviedol hromadu odbornych tabuliek na ucinnost citricidalu z roznych zdrojov.
Uvediem znova povodnu tabulku ucinnosti na rozne bakterie a kvasinky:
www.biochemresearch.com

Takze femfatal, davaj si pozor na to co pises a prestuduj si o tom nieco.
Za tu hlasku "sarlatan" ta mozem sudit!
Tym , ze si si uviedol/uviedla svoju e-mail adresu, uz nie si anonym a mozem si ta nechat vyhladat.
Urazanie a krive obvinenie je trestne, ak dokaze poskodenie inej osoby alebo podniku.

femmfatal

prosim vas nenalete tomu smaozvanemu odbornikovy rtg, citam uz jeho prispevok ,nie jeden kde stale keca o nejakom gse! co sam predava! verte VEDE a nie sarlatanskemu maklerovy

RNG

GSE asi nedostanes v lekarnach, ale obrat sa na moje predajne, tam ti ho zozenu.
Lekarne predavaju hlavne lieky, ja sa sustredim len na uzitocne potravinove doplnky.