leg magic z topshopu

CoolGirl

hehh..som ti hovorila..ja som ten druhy den dala pauzu a dalsi som miesto toho diabolskeho stroja sla na klzisko..tak som sa vysantila..a dnes zase skocim na tu masinu :D)))) dobre ze vravis..skusim aj ja strecing..

valery

som vcera tak cvicila ze mam dnes straasnu svalovku. kamarat sportovec povedal ze to preto lebo som nerobila strecing, taze uz budem cvicit aj ten, vrajze aspon po cviceni by som ho mala robit a tak sa vraj vyhnem svalovke. tak som zvedava ci nabuduce budem mat svalovku aj ked si spravim strecing. ale najskor az o 3 dni, lebo teraz mam problem aj zo stolicky vstat :) aspon viem ze to funguje

CoolGirl

ja som tiez prirucku hned zalozila..to som prelistovala ani necitala..tak drzim palce..budeme predbiehat ze ktora co ma nove :D xixi..

valery

mne to dnes doslo ta som hned zacala cvicit ale bez prirucky,lebo sa mi nechcelo citat, tam boli nejake cviky navyse. dobre ze si povedala ze to cd je dobre lebo aj na neho by som sa vybodla. tak si spustim to cd a potom uvidim.

CoolGirl

smaarja..nie este som neschudla..sak su este aj vianocne sviatky..tie mi to trochen kazia..ale pocuj, som zacala mudrana ze bez CDcka..ze sak som to videla v telke..to bolo sice citit ale nejak behom tyzdna mi to nic nedavalo...a vcera som si spomenula ze bolo k tomu CD, tak som ho vyhrabala..cvicila s tym..a konec sveta..ani vcera som to nevladala..a dnes som jak poskladana..neviem sa ni hybat poriadne :D xi..tak je parada..tesi sa ze to tak funguje :)

valery

mne to este nedoslo. a som chcela pred vianocami ale uz nic z toho. som zvedava kedy to dojde. a uz si schudla daco???asi ne, ze? ale mas aspon pevnejsie nohy? a precvicuje to aj zadok alebo len vnutornu stranu stehien?

CoolGirl

no cau zienka..no prislo mi to pred par dnami :) tak uvidime..uz podstivo cvicim :) ako citit to je..ved uvidime :) daj aj ty vediet ako pokracujes :)

CoolGirl

jo jo..ja som tam mala uz pred tym zlavu...to mi vsetko v tej objednavke zostalo..mimochodom, uz som tam zase musela volat ze co sa deje a ona ze to neni mozne ze co s tym je..ze sama nechape..tak mi zase spravila objednavku..uz tretikrat..