Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

opät hneda menstr.krv

sergej

ja som špinila asi4 dni potom som dostala kramy normalne už je to 8 den a oni neprestávaju co mam robit a este prisli o týžden skor

katika

ja som mavala tiez niekedy hnedy vytok vlasne aj na konci menstruacie a nakoniec mi zistili endometriozu ale neviem ci aj toto je priznak...

vecernica

moze to byt krv z cysty ,ale ked nemas zistenu..aj endometrioza, aj hormony. Ja som to mala,a spontane sa to po dvoch rokoch upravilo

: )

no ja som bola dnes u gyn., povedal ze tam nevidi (robil mi sono)nic take,ze sa mi pravdepodobne len znizili hormony,ci co : )

zina

no ja uz neviem, normalny menzes som nedostala, len toto spinenie sa v malom mnozstve objavuje s prestavkami, bolia ma strasne prsia a spodok brucha, no test je negativny...

karin

trápi má hnedý výtok čo môže byť príčinou? menštruáciu mám pravidelnú objavuje sa to nepravidelne. poraďte

alti

Jedna z moznosti je, ze Ti kleslo mnozstvo podkozneho tuku na hranicu minima, ktory je nevyhnutny na fungovanie hormonalneho systemu a teda aj menstruacie. Moze byt, ze sa Ti bude menzes pomaly takto stracat. neschudla si v poslednych tyzdnoch? A moze to byt aj tehotenstvo, ak je dovod /zvykne to byt u niektorych zien az prve 3 mesiace tehotenstva taketo "spinenie"/. Odporucam Ti ist ku gynekologovi. Pri bolestiach v podbrusku to moze byt sprievodny jav zapalu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

opät hneda menstr.krv - Fórum - ZDRAVIE.sk