padaju mi vlasy

Príspevok v téme: padaju mi vlasy
5ka123

ahojte.....chcem sa spytat....vsetci hovoria, ze je bezne, ked na jesen vypadavaju vlasy....mne vypadavaju brutalne cely rok...ale po tejto jeseni som zbadala, ze mi vlasy dost zredli....neviem preco, nemam ziadne stresy ani nic..no chcely by som sa spytat, co si myslite, ci mi zase tie vlasy dorastu alebo ich budem mat stale take riedke ako teraz..niektore dorastu, len ci vsetky :(((((dakujem

vejinka

keby chlapom padali vlasy asi by to bol vacsi problem..moj muz takmer nema vlasky ale na jeho sexepile to neubralo..ale keby som taky isty problem mala ja..sla by som s tym koznej ona urcite vie co robit.ked denne vypadne takych 100 vlasov este sa to poklada za normalny stav..kedze mam po pas vlasy tych sto vlasov u mna by bola cela hlava nejakej babiky. ale tolko mi urcite nepada..len su dlhe a tazko sa to rata..skus len tak okom ich preratat a podla toho sa zariad.

sipka

ahoj, ja som mala rovnaky problem, ale potom som navstivila koznu lekarku a presla kopec testov.nakoniec mi dala taku vodicku do vlasov a teraz mam svoju hrivu spat :o)problem moze byt aj niekde inde-krv, zuby, stitna zlaza a tak. za pokus to stoji