ORBITREK-poradte

poliewoocka

Petik,
moj kontakt je Ex.orcistka@azet.sk
a samozrejme, moze mi napisat kazdy, kto sa chce nieco popytat:) ja mam orbitrek cca 7 rokov, z toho ho aktivne vyuzivam 3 roky:) Mam 18

petik

ja mam sice orbitrek len 2. tyzden, ale velmi sa mi paci cvicenie na nom. Cvicim kazdy den po 5 minut (denne mozno aj 3 - 4x) a citim, ze sa mi nohy trosku spevnili, tak sa neviem dockat, aky efekt to bude mat o par mesiacov

cooly

no moja kamaratka, na orbitreku cvici len styri krat tyzdenne a dost schudla za dva mesiace, tak si myslim ze pokial splni ucinok, tak preco si ho nekupit

poliewoocka

Monica,
fakt prizemny dovod...
Ja mam v izbe 4x5m orbitrek, posilovaciu vezu, 2 postele, 2 velke pisacie pc stoly, kniznicu, velke skrine na handry a este stale si mozem aj zatancovat:) Pravda, ak niekto nema volu, nech si ho nekupuje, ale ja si ho nemozem vynachvalit nakolko nenici klby ako behanie a mam ho v dispozicii 24h denne.

denisa

Monica, to ci ho niekto bude mat ako vesiak, zavisi od Teba predsa :o) je to o pevnej voli o tom , ci chces alebo nechces cvicit. Ja ho doma mam ale ako vesiak mi rozhodne nesluzi. Cvicim pravidelne.Nielen pre svoj dobry pocit.

monica gazpio

Aj ja som kedysi uvažovala o kúpe Orbitreku, ale po čase som prišla na to, že sú to zbytočne vyhodené peniaze. Čítala som, že mnohé ženy ho majú iba ako vešiak na prádlo. Myslím, si, že by vám len zavadzal v dome, či byte. Keď už, tak sa radšej prejdite von, zabehajte si, alebo si zabicyklujte keď máte bicykel veď možností je plno. Ja orbitrek nemám a neľutujem to. Len tak pre zaujímavosť, bola som sa pozerať v jednej predajni a poviem vám, že je to príliš veľký takmer ako kôň. Mne by určite zavadzal v dva a pol izbovom byte. Takže nekupujte si to. Stojí to od 7000 Sk v riadnom obchode a to sú dosť veľké peniaze. Nemyslíte ?

denisa

Ahojte, ja mam doma takisto orbi. Konkretne Eliptical BE 980. Stojí cca 10 000. Som s nim spokojna. Kupila som ho, nakolko nam zavreli posilku :o/
Cvicim na nom 30 min, kazdy druhy den. Prejdem cca. 12km. Striedam stupne zátaze. Mozem potvrdit, ze spevnuje nohy, zadok aj boky. Ak chcete schudnut musite to skombinovat s dietou. Resp. upravou stravy.