21 a 36 - mam obavy. prosim o nazor

Príspevok v téme: 21 a 36 - mam obavy. prosim o nazor
maminajanka

prajem vam dobry vecer. tak nakoniec som sa sem odhodlala napisat aj ja pod tazobou jedneho problemu. nemozem povedat ze ma to nejako extremne trapi, ale ked som sa dozvedela o jednej veci, tak ma trosku zarazila..

mam dceru, je velmi inteligentna 21r studentka na VS, je spravne pojasena a krasna - ved co ine aj mozem napisat o svojej dcere no pred par mesiacmi si zacala pisat s jednym doktorom z nasho mesta - ma 36r., je naozaj uznavany a pekny, je slobodny a byva blizko nas. zevraj mu vztahy ztroskotali pre pracovnu vytazenost. ako prvy jej napisal on na mail, na zaklade nejakeho streleneho inzeratu, ktory si podala z recesie. ona mu najprv nechcela odpisat, ale ja sama som ju presvedcila, ze nech si s nim pise, a da mi to potom precitat, ze bude "sranda" a ved vsak je doktor.nie?typicka mamina som viete, ja som dost fascinovana z takychto technickych vymozenosti. no lenze decka moje, oni sa mi do seba akosik zalubili. chodia na rande. vidim ze je stastna.. velmi stastna. a pocula som, ze aj on je spravny chlap a tiez viem ze si rozumeju, velmi pekne sa o nu stara, je velmi galantny a mily.

ale predsalen ten vek. je to 15r rozdiel mam obavu. mam hrozu z toho, ze je len o 9r mladsi ako ja. ved by mohol byt moj brat. poznate manzelstva, resp. partnerstva aj s vacsim vekovym rozdielom? funguje im to?

baska13

zalezi na charaktere,osobnosti,povahe,ak je to ozajstna laska,niet co riesit.ale predsalen,zaraza ma fakt,ze ma uz svoj vek a naozaj by mal mat uz svoju rodinu.zeby to bol len taky prelietavy vtacik?cas vsetko ukaze...