maju to pekni ludia v zivote lahsie?

mathilde

pripajam sa svojim suhlasom k poslednej vete wowo. raz som pocula podobnu vecicku krasna zena sa ti opozera, ale zaujimava zena, na tu sa mozes pozriet aj tisic krat a stale na nej nieco bude.

abiosix

Urcite je vseobecne prijatelna krasa nesmierne dolezita a v dosledku nej mozno pozorovat aj pristup ostatnych k vasej osobe. Ja som urobil taky mini experiment: na najznamejsom pokeci som si vymenil svoju fotku s oholenou tvarou za tu, na ktorej mam velku bradu. A reakcia ludi je presne taka, aku som predpokladal: Pocet odpovedi na moje zasielane rp sa znizil na absolutne minimum, prichadzaju mi anonymne rp typu "vyzeras ako bobor", "preboha, to co...?", "eee", apodobne.
Fyzicka pritazlivost zohrava dolezitu ulohu vo vztahoch, takze tuzbu ludi byt co najpritazlivejsi chapem - nemame na vyber a treba sa s tym zmierit :) (mihalciak.blog.sme.sk)

optimistka

No krasa je dolezita len vo svete pokritcov a medzi ludmi ktorý vidia len seba. da sa povedat ze je to dolezite asi najme v puberte ale zivot o tom nieje. zivot budeme mat taky si si ho spravime , hoci mnohi nam ho zneprijemnuju ale o tom to je..., vsade okolo nas je krasa, slnko nebolo , trava kvery ale aj my sme najuzasnejsie tvori na tomto svete a ci uz sme pekny na vonok alebo nie to je jedno v nas vsetko pracuje dokonale a nase vnutro a city ktore mozme pocitovat robia z nas to co sme a nie vizor..., mnohi su krasny ale hlavy maju prazne a srdcia tvrde... a este k tym detom, no vsetko zalezi na genoch na tom ako sa chromozomy a vsetko pospaja, geny sa daju zdedit az do 7 generacie dozadu takze je siroka skala :).. a mnoho moznosti.. clovek nikdy nevie.. len ten hore sem tam napomaha.. a ked bude baby z lasky o to bude viac sudene na tento svet... hlavne ho treba vychovat v spravnych hodnotach (ludskych hodnotach) aby svet nechapalo materialne a nezakladalo si na krase a jeho zivot bude krasny a stasny :) .. zmurk

katka30

ale kamaratky co maju male deti mi vraveli, ze uz v skolke ucitelky konaju podla sympatii k detom. ta co ma modrookeho blondacika si nevie vychvalit ich starostlivost. a dalsia, co ma cernosku dcerku ma na nich trochu tazke srdce - je ale v skolke v zahranici, ze si malu moc nevsimaju a minule spadla a ony si to ani nevsimli

katka30

no podla mna je to taki mytus, ze pekni, mudri a citlivi to maju najtazsie. skor ak nie je niekto so sebou spokojny a je na to citlivy, tak to ma tazke.
a tu nejde o mna, ci mi zalezi na vyzore alebo nie. je to len diskusia.

sii

to by som nepovedala, moja sesternica mala to asi najskaredsie babo na svete(s plnym respektom) ale bohuzial ostalo mu to, dnes je to nemenej skarede dievca.
Inak ako to tu uz bolo pisane krasa je relativna, s pribudajucimi rokmi pominie. hm v 18 ci 21 je to ok kvitnes si krasna, no pride cas kedy zacnes odkvitat a vtedy to bude velmi boliet ak cely tvoj svet je postaveny len na vyzore.
Nie je dolezite ci je clovek krasny alebo nie, staci ak sa o seba stara a je pekny sam pre seba, staci ak je krasny v srdci to je to najkrajsie a nepominutelne.
Niekto tu pisal ze mudry a krasny to maju v zivote tazke, je to bohuzial tak a este k tomu ak si zena:)

agina

Ach jooooj, hadam by si tomu neverila! Skor by ma trapili dedicne choroby a vsetko okolo toho, ako to, ci moje decko bude kraaasneee....

agina

Katka tak sa mi zda, ze ty nemas 30, ale nejakych 12 rokov.A vsetkych tu vodis za nos.Skoda, ze ti, co prispievaju do tejto temy, necitali tvoju temu PEKNY DOBRY a VERNY.Hned by mali jasno o co ti ide.
Zelat svojmu decku krasu?? Si normalna??? V prvom rade kazda matka zela svojmu dietatu zdravie a za druhe, kazde babatko je krasne.