Farbenie vlasov - blond

Príspevok v téme: Farbenie vlasov - blond
slavkita

Ahoj, mám nasledovný problém: mala som už 4 roky hustý blond melír a chcela som si dať nafarbiť celé vlasy na blond. Lenže kaderníčke vyšli akosi na svetlo-hnedo :-( Čo teraz? myslíte, že ak si ich prefarbím na blond, bude to fajn? nemusím sa obávať zozelenania, alebo že mi farba nechytí?? poradíte, prosím? dakujem!!

sewie

B4 color remover-urcite najskor to, aj ked po prvom pouziti necakaj ze cela hneda bude prec, ale mne to dost pomohlo, omylom som si zafarbila vlasy na cierno, po pouziti mi to dalo vlasy na stredne az tmavo hnede. vraj ked to pouzijes viac krat po sebe tak je vysledok bledsi-takze skus najskor to-vytahaj z vlasov tolko umelej farby kolko sa da a podla vylsedku uvidis ci melir alebo obyc blond farbu....lebo ak na tmavohnedu az ciernu teraz das hocijaku blond farbu budes mat tie vlasy oranzove!!!!hovorim z vlastnej skusenosti:)

jankaaaaaaaaa

radsej skus B4 color remover
ked pouzijes zosvetlovac napr ten co si spominala vlasy ti to vytaha do oranzovo zlta

evics77

ahoj baby...surne by som potrebovala pomoc ! odmalicka mam blond vlasy,no mne prisiel jeden taky napad ze chcem mat hnede vlasy tak som si ich zafarbila na dost tmavu hnedu...teraz v tej hnedej farbe mam blond melira zdola to mam cierne uz dlhsiu dobu...teraz ich vsak chcem si zafarbit cele na blond rozmyslam nad palette deluxe 218...mam to rysknut????POMÓÓÓÓÓÓÓÓÓC!VOPRED DIKY :)

mayula

aoj:D mam tmavohnedé vlasy a chcela by som si ich prefarbit na blond ale neviem aky silny peroxid potrebjem alebo či mi tá farba vobec chiti prosim poradte

lenkaa123456

znici to vlasy, to mas jasne, ale lepsie ako byt s orandzovymi :D kup si nejaku sivu farbu , napr: img.bazarek.pl

ja som pouzivala iba tuto a bola vyborna

3mim

ahoj kto mi poradi co mam spravit s vlasmi ked som si ich chcela nafarbit na blond ale farba mi chytila na oranzovo ... mozem si nafarbit vlasy znova aj ked som si ich farbila len pred 4 dnami neznicia sa mi moc??

kikuska02

ahoj sonasona" dakujem ti za radu velmi pekne. podla toho mas zle skusenosti s palette ....

a podla teba aku farbu by som si mala kupit ked cchem dosiahnut platinovo blond vlasy?

dakujem za odpoved

sonasona

Prepac ale na mail sa ti kazdy vykasle. Ked si taka leniva ze si ani nepozres ci to niekto odpisal sem tak mas smolu.
Ak to sem vsak chodis cekovat tak ti poviem ze ja by som si palette na hlavu nedavala, je to horsie ako Savo.

kikuska02

ahojte damy "chcela somsa len informovat ake mate skusenosti s farbou palette COLOR XXL Absolútna platina ..mam tmavohnede vlasy a chcem ich mat krasne biele tak hladam neake riesenie na tento problem...dakujem za odpovede..napiste mi na ivanatakacova02@post.sk dakujem