Farbenie vlasov - blond

Príspevok v téme: Farbenie vlasov - blond
slavkita

Ahoj, mám nasledovný problém: mala som už 4 roky hustý blond melír a chcela som si dať nafarbiť celé vlasy na blond. Lenže kaderníčke vyšli akosi na svetlo-hnedo :-( Čo teraz? myslíte, že ak si ich prefarbím na blond, bude to fajn? nemusím sa obávať zozelenania, alebo že mi farba nechytí?? poradíte, prosím? dakujem!!

papulqaaaaa

presne ako ja ja som mala cierne teraz mam hnede ale take tmavsie uz mi zacinaju svetliet hore a tesim sa na svoje vlasky:)rok budem musiet cakat kym mi to vyrastie a uz v zivote si nebudem farbit,ked som si nikdy nefarbila my stacilo umyt vlasy raz za tyzden teraz kazdy den

titi899

Súhlasím s podaktorými kolegyňami :), najlepšia farba je Garnier Nutrisse, odtieň 100 Harmanček, používam ju už dva roky a som veľmi spokojná, moja prirodzená farba vlasov je hnedá a kedže mam dosť tvrdé a hrubé vlasy , farbu nechávam pôsobiť aj hodinu a efekt je skvelý.

papulqa

preco ti vadi taka farba? podla mna je to pekna farba, ja som mala blond vlasy a bola som hlupa ze som chcela mat tmavsie, chytili mi na cierno a po par rokoch som chcela mat opet svoje, kadernicka mi vsak s nimi zazraky neporobila, zosvetlila mi to, co mi aj dost znicilo vlasy a okrem toho vlasy boli doslova rysave. podla mna by si sa nemala nad tym trapit a urcite si ich teraz nefarbi ak si podtupila len teraz farbenie!!

sun0808

ta lorealka oslo je len na blond vlasy,na moje hnede by nechytila,preto najprv musim byt vajickova,potom blond:0)

sun0808

ahoj,ja to mam stale po tejto farbe dozlta,ale ked nato nanesiem loreal preference oslo natural blond,tak su pekne,pieskovo popolave, no na obale su svetlejsie.pocas posobenia je farba hneda,ale ked ju zmyjem,vlasy su pekne ako prirodz.blond,ale nie platinove...

Ali007

Ahojte baby..potrebujem radu čo najsôr. Zafarbila som si vlasy farbou Pallette XXL rýdzi platina... chytilo mi to uplne na žlto ..čo mám robiť? prosím pomoc

Ali007

Ahojte baby...potrebujem radu čo najskôr...použila som farbu na vlasy Palette XXL odtieň rýdzi platinum...samozrejme na obrzku bola krásny farba vlasov a mne to chytilo uplne do žlta , som ako kura. Strášné niečo . Prosím napíšte mi čo mám robiť , dá sa s tým niečo urobiť? Aby to nebolo žlte??
Ďakujem

aduush

ahojte poradte mi.. ma tu niekto skusenosti s farbenim vlasov na blond?ja mam take svetlohnede vlasy s blond melirom ale strasne by som chcela mat blond.. len sa bojim ze to nedopadne dobre alebo sa mi velmi znicia lebo ich mam dost take jemnee.. no co mam spravit?

hena055

Mate niekto skusenosti s Palette color shampoo 308, (ako dlho asi vydrzi a ci je to naozaj len sampon, ktory sa mi vymyje po 24 umytiach, alebo je to nieco podobne ako farba, ktora len musi odrast?) Je to moje prve farbenie vlasov.

wiwien

no a ešte chcem dodať, že tiež si ich dosť dlho farbím,a nikdy mi tak do zlta tiež nechytili ako teraz.ale neviem, ako sa toho zbavíme..kedže ja hnedú nechcem.