Farbenie vlasov - blond

Príspevok v téme: Farbenie vlasov - blond
slavkita

Ahoj, mám nasledovný problém: mala som už 4 roky hustý blond melír a chcela som si dať nafarbiť celé vlasy na blond. Lenže kaderníčke vyšli akosi na svetlo-hnedo :-( Čo teraz? myslíte, že ak si ich prefarbím na blond, bude to fajn? nemusím sa obávať zozelenania, alebo že mi farba nechytí?? poradíte, prosím? dakujem!!

wiwien

ahoj misina, ani mi nevrav, bola som asi pred týždnom u kaderníčky a ked som odtial vyšla, skoro som sa rozplakala.akože chcela som si dofarbiť korienky a dať si taký svetlejší melír, aj ked ja mám už blond vlasy, ale bola to taká prirodzená farba , no a vyšla som odtial ako kura..boože myslela som, že vždy, ked prejdem okolo zrkadla, tak ho rozbijem.neviem si na to zvyknúť ešte doteraz..som normálne nechcela ani von chodiť, ale tak povedala som si, že musím vydržať , kým sa to aspon trošku vyzmýva a vyrastie a dufam, to bude pohladnejšie amožno potom niečo vymyslím..a bude to lepšie:))

misina

zafarbila som si vlasy na bond a mam ich zlte nikdy mi tak nechytila farba lebo uz si ich dost dlho farbim na blon kupila som si farbu palete zo zelenou krabicou a teraz ich mam zlte a predtym som mala biele co mam teraz robit

cajik

dakujem za odpoved, uvidim mozno to skusim, aj mne v lete slnko trochu vlasy vytiahne. a ja osobne nemam s palette zle skusenosti aj ked viem ze dost ludi hej ale mne vzdy chyti dobre ziadne farebne vykyvy ze ovela tmavsie a pod je to urcite ako vsetko individualne. este raz diky za odpoved

monica gazpio

Ahoj cajik, myslím, že by Ti to nemalo chytiť príliš, keďže ja mám tiež strednohnedé vlasy a chytilo mi to jemne. Používala som ten Palette, ktorý sa zmyje po 24 umytiach. Veľmi závisí od toho, či si ich farbíš v zime, alebo v lete, lebo v lete slnko trošku zosvetlí teda aspoň mne. Raz som si dala ten zosvetľovač v zime a chytilo mi trošičku do ryšava, ale úplne ryšavé neboli. A Tebe cajik slnko trošku zosvetlí vlasy ? Lebo ak áno, môj názor je asi taký, že v lete je lepšie si ho dať ako v zime, pretože podľa mňa môžeš mať pekné zlatisté vlasy. Keď chceš daj si ho aj v zime. Myslím, že by Ti ten zosvetľovač nemal príliš chytiť a ten strednoplavý asi Ti podľa môjho názoru nechytí. V zime mi preto chytilo trošičku do ryšava, lebo mi trošku tamvnú vlasy. Mala som po Palette 320 pekné zlatisté vlasy. Keď chceš môžeš si ho dať aj v zime, len by ti to mohlo trošku chytiť na ryšavo. A keď nechceš ryšavé vlasy počkaj po zopár umytiach ich budeš mať pekné zlatisté. A poprípade môžeš použiť šampón Sunsilk v žltej tube tak o týždeň po farbení. Dúfam, že Ti to nechytí na ryšavo, ale na zlatisto tak, ako mne. Prajem veľa šťastia pri zosvetľovaní, a aby si si nezničila vlasy.

mirka 23

Cajik, Pallette je najhoršia farba na trhu. A nikdy ti nechytí na takú farbu, aká je na obrázku. A keď chceš takú radikálnu zmenu, nemala by si to farbiť doma, ale ísť k odborníčke, tá ti to urobí kvalitne, a nevypadá ti potom polovica vlasov.

cajik

ahojte. chcela by som sa spytat monici gazpio ohladne zosvetlovaca 320. ja mam hnede vlasy, da sa povedat ze asi taku strednehnedu momentalne tam mam odtien orieskovoplavy a dala som si ho len na ucelenie povodnej farby. chcela by som skusit svetlejsie vlasy do blond ale take prirodne plave ziadne uplne blond peroxid, skor tak svetlo hnede, plave, chcela by som sa spytat ako chyta ten zosvetlovac mozno by som ho skusila ale bojim sa ze mi to zosvetli vlasy moc. teraz maju palette na 24 umyti nove odtiene a jeden je tam nejaky stredne plavy ten je fajn lenze ten by mi asi uz nechytil. diky za odpoved.

monica gazpio

Ahojte, ja mám dobré skúsenosti s palette zosvetľovačom. To je asi 320 číslo. Viem, nezosvetlí vám to vlasy úplne, ale tak do zlatista. Ja mám asi strednohnedú farbu vlasov, myslím prirodzenú. V zime sa mi trchu ztmavia, v lete trochu zosvetlia. V žiadom prípade však neodporúčam na tmavohnedé, čierne, či gaštanové vlasy, lebo by to mohlo chytiť na ryšavo. Tie môže odfarbiť iba kaderníčka. Len nikdy si nefarbite s práškovým zosvteľovačom značky Wella, síce dosť dobre mi chytil, ale ma od neho otrasne štípala hlava a mamka mala podráždené dýchacie cesty. Ten zosvetľovač je krémový a obsahuje v dvoch sáčkoch dve emulzie, či čo to je. Počítajte s tým, že to sa vám zmyje po takých 24 umytiach. Odkedy som si dala ten práškový zosvetľovač tak mám dlhšiu pauzu od zosvetľovania a myslím, že robím dobre. Keď si farbíte vlasy, musíte si ich farbiť tak, akonáhle uvidíte, že vám odrastajú tmavé. Viem padne vám to asi ťažko, ale čo je lepšie mať blond a zničené vlasy, alebo mať tmavé a s dobrou kvalitou. Takže vyberte si. To je presne tak ako napísala mimi.a na konci svojho príspevku.

faast

ahoj ta farba odGarnier
Natea Nutrisse blond co odtiewn harmancek je tam napisane ze taky odtien? lebo som nikde nemohla v obchodoch najst alebo je tam neake cislo?

silvias

Najlepšia farba je podľa mňa Garnier
Natea Nutrice blond odtieň Harmanček.
Používam ju už roky a som spokojná veľmi vlasy nemám zničené ako ostatné
farby ktoré ničia vlasy.Som spokojná môžem len odporučiť!!!