Farbenie vlasov - blond

Príspevok v téme: Farbenie vlasov - blond
slavkita

Ahoj, mám nasledovný problém: mala som už 4 roky hustý blond melír a chcela som si dať nafarbiť celé vlasy na blond. Lenže kaderníčke vyšli akosi na svetlo-hnedo :-( Čo teraz? myslíte, že ak si ich prefarbím na blond, bude to fajn? nemusím sa obávať zozelenania, alebo že mi farba nechytí?? poradíte, prosím? dakujem!!

nnnika

najlepsie do blond uplne do blond bez ziadneho zlteho odtiena vytaha Londa Super Blond ! odporucam kazdemu. ja mam svoje uplne tmavohnede vlasy dala som si tuto farbu a chytilo mi uplne do snehovobiela =)

mambaa

baby co si farbite vlasy na blond neviete mi poradit nejaku konkretnu farbu + odtien aby mali takuto farbu??? mam vlasy blond prirodzene ale xcela by som presne takuto zlatistu www.birdz.sk ta baba vlavo

beBe

ahoj jajajajaj ... urcite ti a vlastne Vam vsetkím vrele odporucam !!! JE TO SKVELE.
Moj postup je nasledovny. Vlasy by nemali byt od laku.. tuzidla... a pod. trochu si ich navlhci. vytlac stavu z 1 - 2 citronov a votri do vlasov ... snaz sa priamo na vlasy ... netreba do korienkov alebo do pokozky hlavy ... podstatne su vlasy. Nechaj posobit co najdlhsie .. Napr: ja som si dala po obede a sla som tak aj spat ) samozrejme, ze uz so suchymi ) urcite si potom vlasky umy samponom. Tak jemne... nezataz vlasy a nazaver balzam. ( mne sa naposledy osvecil: elseve nutris glos a gliss cur). Samponu a balzamu si davam v poslednej dobe omnoho menej ... a vlasy sa mi menej mastia ... vydrzia dlhsie ,,cerstve" . Prajem Vela Stastia :-))

jajajajaj

ahoj beBe sa *cem spytat ze ako je to s tym citronom to si akoze mam dat ked si umyvam vlasy a potom oplachnut samponom??pls odpis

hhh

Prajem pekny den,Clara musis pozorne citat navody na farbenie,lebo tam pisu ake otiene na ake vlasy idu,ale ked uz si cierna,nepaci sa TI taka farba?Ved cierna je tiez pekna,len si ju skus ozivit,aby mala pekny lesk a uvidis,ze budes spokojna.Alebo sa cudujem,ze kadernicka TI neporadila teraz tie farby najnovsie,neviem ako sa volaju,co su aj na velmi tmave vlasy,davaju to v TV,reklamy.Len,Ty ich mas uz farbene na cerveno,teraz na cierno,tak asi mala fakt pravdu kadernicka,ze asi len od korienkov zacat.Alebo pockaj aspon mesiec,nech sa trochu spamataju a daj si melir,teraz mas vselijake druhy meliru.Su vselijake moznosti,len aj zalezi na Tvojej kvalite vlasou.Ja som kedysi si dala trvalu,a hned este ten den,alebo na druhy den farbila,a nic my to nerobilo.Teraz mam taku kvalitu,ze by mi to spalilo vlasy.Prajem TI vela stastia.Myslim,ze aj cierna farba je pekna.

beBe

clara, kuratko ... cierne asi nie. Citron je prirodny zosvetlovac a nedokazem predpoklad co by ti spravil s vlaskami v tvojom pripade. Avsak URCITE Nic HROZNE !!! Necakaj vsak, ze ti prinavrati s5 farbu. Cierna (prepacte za vyraz) je spina.

beBe

prirodzene bloncky, melirovane , farbebe .... cista stava z citrona nadherne a prirodzene zosvetli Vase vlasky. Vcera som si to dala ... a som ako po melire ... a vlasky sa mi nadherne lesku ... (musim si zaklopat :-)) )
KRASA SPOCIVA V SILE A TA KE UKRYTA V PRIRODE !!!!!

clara

ja som si na cervene vlasy dala cokoladovu a mam to uplne cierne. Teraz sa neviem ciernej zbavit, lebo kazda kadernicka mi tvrdi ze to uz dole nedam a mam si postupne odfarbovat korienky..To mam cakat pat rokov kym mi to odrastie na takych dlhych vlasoch? Som nastvana a neviem co s tym :((

mimi.a

ale moze... ono naozaj si treba najst dobru kadernicku, opytaj sa kamosiek na nejaku, radsej niekomu zaplatim ale mam istotu, ze ma nezohavi... A hlavne chvilku vydrz kym si zase na vlasy nieco napatlas, lebo ti zacnu padat... ja som si na strednej nechala dat farbu kamoske a zostali mi potom po vlasoch pasy.. ako trestanecka uniforma. Isla som kadernicke, nech mi to postupne zostriha a ona mi hore urobila jezka a dole este bolo vidiet pasy.. hruza.. ale vyriesil to iny kadernik, chalan a odvtedy som chodila uz len k nemu. Ked som odisla po maturite zo skoly, musela som hladat znovu ale mala som vcelku stastie. A ked som sa pred rokom vydavala, kadernicka mi zosvetlila vlasy asi o 3 odtiene viac ako som chcela... no, parada. Ale aspon moja mama bola stastna, vzdy zo mna chcela mat blondinu:))) A zato som sa vydala. Neboj, nic nie je take strasne ako sa zda.