Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

regres

doubledog

informacie (alebo skor zazitky) z minulych zivotov mozu pre cloveka znamenat velky prinos a vyriesenie niektorych problemov, s ktorymi si nevie dat rady.

riziko, ktore s tym je spojene, netreba ani podcenovat, ani zvelicovat.
treba s nim narabat, tj si vzdy treba zistit, ako dany clovek,, co tieto sluzby poskytuje, s rizikom pracuje.

ak nijak, ruky prec.

jajka001_

zahravat sa s psychickym zdravim , to by som nerobila. regres bol v istom obdobi dost popularny. a ziadne extra vysledky neboli zaznamenane. ak by to bolo dostatocne doveryhodne, vsade by sa o tom pisalo a ovela viac ludi by verilo na minule zivoty.
verim ze hypnoza vedena odbornikom moze pomoct odburat strach ziskany v detstve ale aby si podstupil regres, musis verit na reinkarnaciu, inak naco by si to robil.

bella12

A čo ak je regres veľkým klamstvom, pri ktorom môže byť podvedený nielen "klient", ale aj ten, ktorý ho poskytuje? Pretože ak reinkarnácia neexistuje, hocičo, čo sa človek pri regrese dozvie, hoci aj zaujímavé a vzrušujúce, je len obyčajnou nepravdou. A nejde nám práve o pravdu?

Pozrime sa len okolo nás - nikto z nás nepochybuje, že tak, ako existuje dobro, existuje aj zlo. Stačí len pozerať televízne noviny. Tak ako dobro má svojho Pána, aj zlo má svojho majstra. Preto by sme mali byť veľmi opatrní. Ak máme nejakú sumu a chceme ju investovať, dobre si premyslíme, do ktorej banky ju uložíme, aby sme nakoniec o naše peniaze neprišli. Tu však ide o niečo viac ako peniaze - o dobro a pokoj našej duše.

Ak teda pripustíme, že existuje zlý duch, ktorý je nepriateľom Boha, musíme počítať s tým, že nie je nečinný. Kde sa teda angažuje? Boh ponúka svoju pravdu a lásku otvorene, zlý duch ponúka svoju "pravdu" skryto - cez okultizmus (slovo okultný znamená skrytý). Boh ponúka pomoc zadarmo, pričom ponecháva človeku jeho slobodu, veštci, hypnotizéri pýtajú za svoje služby peniaze a človek, ktorý ich služby využíva skôr či neskôr zisťuje, že sa stáva neslobodným. Koľko ľudí muselo po kontaktoch s okultizmom vyhľadať exorcistu, pretože sa dostali do sietí zlého ducha a nikto iný im už nevedel pomôcť. Zlý chce škodiť a keď sa cez okultizmus otvoríme jeho pôsobeniu, nie je pre neho ťažké ublížiť našej duši či psychike.

Buďte teda opatrní a neverte všetkému. Zlý duch nemá žiadny problém ponúkať zlé veci a predstierať, že sú dobré. On je majstrom lži a podvodu a práve oblasť veštenia, ezoteriky je jeho doménou, v ktorej sa realizuje. Stačí si nalistovať Bibliu, v ktorej Boh vystríha človeka pred vyhľadávať zaklínačov, veštcov - a Boh tak robí kvôli dobru človeka. Rozumný človek sa nevystavuje ohňu, ak sa nechce popáliť, nepribližuje sa k zúrivému psu, ak nechce, aby ho uhryzol.

bibba

ja som si hypnotizera nasla len tak na nete a bol dobry. regres je uz trosku vaznejsia vec, cize aj by som to tak brala samozrejme... treba sa asi presvedcit co ma ten clovek za sebou, ake skusenosti. jasne, ze sa neda hocikomu verit, ale ja si nemyslim, ze by sa dalo z toho zblaznit, vlastne aj od hypnozy som cakala ovela viac. cize mozno aj od regresu cakam vela a nakoniec si poviem, ze to ani nic take nebolo. neviem... ale urcite som zvedava. a to by bola teda fakt "sranda" keby mi po tom pribudlo viac poruch a problemov nez mam, no diky pekne :DD ja som skor pocula otom zaujimave veci. ale mozno som sa nezaujimala dost...

bibi123

podla mna je omyl tvrdit, ze staci si najst nejakeho hypnotizera cez google... ak je regres spraveny zle, clovek sa z toho moze aj zblaznit a kto by to podstupil len tak? Mna to tiez velmi laka, ale pocula som vela odpudzujucich pripadov, kde zle vratenie sposobilo trvale psychicke poruchy, takze si kocky davajte pozor a ked uz k niekomu pojdete, tak len na zaklade kladnych referencii, nie na zaklade peknej stranky a lacnej ceny...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

regres - Fórum - ZDRAVIE.sk