Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapal rohovky... a sosovky...

krejzygrl

ja mam -4 , a hej mam to loli tomu ze sa mi tam neco dostalo a zacalo to skrabat a bola som s tym cely den , no ja tez nebudem moct uz nosit ak ssa mi to este zopakuje , uz mam za sebou 2.

age44

kontaktne sosovky su dnes velmi kvalitne, nie je problem ich nosit dlhodobo. ja ich nosim uz asi 12 rokov, poznam ludi co omnoho viac. sama som este ziaden zapal nemala. musis si hlavne davat pozor, aby sa ti nestavali take situacie, ze ta bude sosovka skriabat a nechas ju v oku. okamzite si ju vyber, vycisti a tym predides zapalom, alebo poskodeniu rohovky. treba si ju chranit. v krajnom pripade sa vsak da aj rohovka bezne transplantovat.
a kolko mas, krejzygrl dioptrii?

siiiil

ahoj veľmi ti neporadím, aj ja nosím šošovky, našťastie som ešte nemala zapálenú rohovku, ale mala to moja kamoška. Vtedy musela prestať nosiť šošovky, to viem určite, ale jej sa to už neopakovalo. Ale myslíš, že sa rohovka zapálila kvôli šošovke?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zapal rohovky... a sosovky... - Fórum - ZDRAVIE.sk