sny a bozkavanie

katuska33

neboj sa,tak ako aj ty tuzis po bozkoch,tuzia aj dievcata.ver mi,kazda chce byt raz pobozkana.nic tym nepokazis,a vhodnost chvile pocitis vcas.proste budes vediet,ze TERAZ je ta spravna chvila-hlavne nezmeskaj rychlik!dievca ti da malilinky signal,ktory urcite zachytis ale ostatne ostane na tebe,muzi su predsa dobyvatelia.

smejka

juj toho sa neboj ci dobre ci nie.. prvy krat je to aj tak krasne :) ci je to dobre alebo zle ale to sa rychlo naucis ver mi, aj ja som si myslela ze co to bude a bala som sa ze to nebudem vediet ale to akosi vsetko prislo samo, jednoducho ked pride k bozku budes to vediet ver mi:)! a co ona nato? no zalezi na tom aka je a tak.. ale mal by si vystihnut spravnu chvilku ked budete blizko seba, to nejak vycitite :)

heureka

mozno to bude tym ze by si to chcel ale bojis sa toho prave s nou lebo ti na nej zalezi...mas strach ze to nejako pokazis abo tak...hmm?

smejka

ahojko mozem sa spytat kolko mas rokov? :) a bozkavania sa neboj.. to akosi pride vsetko samo hned sa to naucis.. neboj sa :) ked poviem ti aj triky ;) a ked k nim necitis neber tie sny vazne su to skor ako vyplody z vnutra , coho sa bojis alebo po com tuzis :)..

marecekk

tak ja som sa este nikdy nebozkaval a bojim sa toho a co sa tyka tych snou k tym kamaratkam co sa mi o nich sniva knim nic necitim

smejka

no skus sa o tom s nou porozpravat ak ju mas rad :) .. nepoznam dievca ktore by sa nedaro pozkavalo :)..!a o tych snoch :).. hm co ja viem :).. rozhodni sa srdcom :) xx