poradíte?

Príspevok v téme: poradíte?
sama

Ani neviem ako mám začať. stále som sama,nikoho som nemala, nemám asi ani nebudem. už prestávam v tom veriť. Prečo sami to stáva, že ked sa zapáčim niekomu, nemáme spoločnú tému, neviem o čom sa máme rozprávať, a ked ma spozná lepšie, prestane mať o mňa záujem. Som taká čudná? alebo ani neviem, viem nie som ani pekná ani štíhla, iba toľko by som chcela aby ma niekto z celého srdca miloval, to je tak veľa? :-(

sama

kamoska! to je rozdiel , či sa ja samu seba považujem za peknú a štíhlu (môj vlastný obraz) alebo ma okolie považuje za peknú a štíhlu,nie?

kamoska

Tak keď ste všetky pekné, štíhle, inteligentné a mladé, nie je potom problém v tom, že Vám nie je nikto dobrý?

kamoska

SAMA...prečítaj si čo si napísala v úvodnom príspevku....že nie pekná ani štíhla ....a zrazu si? tak tomu nerozumiem...

naty26

Cauko, ja Ti poviem len jednu vec...ze nie si sama so svojim problemom. Skoro vsetky moje kamosky vo veku od 26r.a vyssie su slobodne a maju fakt problem najst si chlapa...pritom su vsetky vzdelane, stihle, pekne...a fakt maju problem presne taky ako Ty. A ja Ti poviem, ze netusim, v com to vazi...

sama

škoda agina, už som sa potešila :-(
pre kamošku: ja som štíhla a aj pekná ( ja sa nepovažujem za peknú, okolie to vraví, nieže mi tu budete vypisovať že som namyslená :-) ) a predsa nemám nikoho. Chceli by ma iba na jednu vec, neviem s nimi o čom komunikovať, vydržia so mnou max. 2 týždne :-( určite bude vo mne chyba. takže to nie je pravda, že muži akceptujú všetky krásky, hoc majú prázdnu hlavu

kamoska

Zabudla som napisat, ze ak vies nieco urobit so svojou vahou, tak to urob! Ja mam problemy so stitnou zlazou, takze aj ked chodim trikrat do tyzdna do posilnovne, na plavaren a robim aj ine druhy sportu, stale mam svojich 100 kil.