chcete viac sexu, milovania?

dada2

myslim, ze si to musis prezit a bude dobre, iba treba verit...a hlavne zi pre svoje dieta a ono to pride samo...vela stastia

soja

bude 10 rokov to nebude len kríza . máš pravdu nie som šťasná a asi som ani nebola možno keď sa nám narodilo dieťa. aj to sme chceli obaja a to myslím že teraz málo kto chce zvúčša sa to stane. a hneď tam sa to otočilo tak strašne chel bábo a nevedel ho ani okúpať, lebo vraj čo má ešte robiť šak chodí do roboty a ja na to šak to robíš pre potešenie a nie z povinnosti (myslím).
je mi tsrašne.

dada2

soja si velmi mlada a je mi to tak luto, zazila som takyto vztah a ver mi, trapila som sa a velmi...teraz viem, ze to tak malo byt...skoda, tiez je to dobry chlap, ale chemia ak chyba, je to zbytocne

soja

ja viem že je to tým ja ho nemilujem,, ale nechcem si to pripustiť. a náhodou niekedy mám aj posit že hej, ale......hmm. neviem zabudnúť na bývalého a to už je 10 rokov a kolko krát sa mi sníva o ňom a ja neviem čo mám robiť.

dada2

ale ty si podla toho co ta trapi nieje stastna v tomto vztahu, chyba iskra...kolko ste spolu??? mozno kriza, neviem, u nas kriza nikdy neskoncila iba sa prehlbovala(((

soja

no najrv so hovorila že ak sa rozídeme niekedy, nechcela by som mať mladšieho ale postupom času asi chcela, my nemáme ani spoločnýých kamarítov a keď tak rozmýšlam tak nemáme spoločné nič.

dada2

ak milujes toho cloveka a to by malo znamenat, ze tuzis sa s nim milovat ak to tak nieje, bude v tom nechut...neviem nic ine nepoznam

soja

on je ináč fajn on sa vie o malého postarať vie navariť upratať ..... ale má okolo tolko pripomienok a asi sa mi prieči rochod lebo ani nemám kam ísť tada mám k otcovi alebo mame ale tá predstava - strašné

poti

aj ja mam priatela uz dlhsiu dobu, ale sex ma nebavi, neviem, ci je to nim ale sa mi zda ze skor celkovo na to jednoducho nemam chut..... Tiez ma to velmi trapi, pretoze inak nam to moc klape.... :( viete mi pomoct alebo poradit, cim by sa moja chut na sex zvysila??