Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika Doliva, čo hovorite na ňu?

lucinkalauri

ja som mala rôzne krémy a z každého ma buď štípali oči, alebo som mala pocit, že mám na tvári akúsi masku, ale keď si natriem dolivu krém tak sa mi krásne vstrebe a pokožku mám pručnú a hebkú. U mňa je doliva číslo 1 a chystám sa aj na ostatné výrobky.

marianôčka

šampón a kondicionér na farbené vlasy je veľmi dobrý.moje vlasy sú aj dosť suché a po tejto kozmetike sa mi už po prvom umytí výrazne zlepšila kvalita vlasov.

beruška

použivam už davnejšie kozmetiku doliva,denny nočny krem,telove mlieko,balzam na ruky,som velmi spokojna s touto kozmetikou.

beruška

použivam už davnejšie kozmetiku doliva,denny nočny krem,telove mlieko,balzam na ruky,som velmi spokojna s touto kozmetikou.

(ne)odbornicka:d

sampon je podla mna skoro ten najhorsi aky so kedy mala..ja mam suche vlasy a mala som dolivu...no mala som ich mastne ale tvrde..nno hruuuza...NIKDY VIAC!!.ale podla mna je to naozaj o tom ,ze kazdemu sadne nieco ine a vy my si mozme len povymienat skusenosti, ktore ta mozu ale vobec nemusia ovplyvnit pri kupe kozmetiy..:)

lll

ja som mala vzorku denneho kremu,krasne vonal,nemamala som z neho ziadne tazkosti...inak doliva je len na suchu a citilivu?lebo ja mam skor zmeisanu ale nie taku ze mastna+sucha ale mastna+normalna,porste t-ona leskla a zvysok je uz super,vporiadku:)sem-tam neaka vyrazka,no co myslite ja asi nemozem doliva pouzivat,ze?

ziara

Ahojky!Doliva je super znacka,ktora krasne vonia.Nepoznam nic,co by mala zle.Mojho maleho som kedysi umyvala olivovym mydlom,ktore je eno nuno lebo vobec nevysusovalo pokozku a poradila i ho v porodnici mamicka,ktora pracuje v materskej skolke.Veru mala naozaj svatu pravdu lebo ked som presla na Jonson,tak to bol total humus.Treba upozornit na to,ze kozmetika je urcena najma na suchu pokozku a tak Ti co maju sklony k vyrazkam,uhrom,doporucujem obzriet sa radsej po inej kozmetike lebo to moze dopadnut velmi zle.Doliva sa da prirovnat k Avene kozmetike,ktora je zialbohu dost draha alebo k Alverde,naopak velmi lacna kozmetika,ovsem bez vone a testovania na zvieratach.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.