Máme blchy! Čo teraz?

Príspevok v téme: Máme blchy! Čo teraz?
keituskaaaa

ahojky potrebujem rychlo radu Prave sme sa prestahovali do noveho domu Som v Anglicku Predtym tu mali 2 macky a vcera sme zistili ze vo vsetkych kobercoch su blchy!volala som tej zenskej a v utorok pridu cistici ale co dovtedy?? uz mi skakali aj po tvari ale to asi nie su ludske nie? existuju aj ludske? mozu tieto nieco prenasat? uz sa bojim poradte prosim :o(

blh

Pozná niekto prostriedok, ktorý by mal odpudzovať, alebo ničiť blchy- postupne sa odparuje a môže mať rôzne vône, aby bol nenápadný? Napríklad vôňu kuchyne, tabaku a podobne. Viem o tom, že sa dá kúpiť v Rakúsku, ale neviem zistiť jeho názov.

DrBlcha

Vyhadzat pokrovce, dat plavajucu podlahu a zbierat mopom pri normalnom umyvani podlahy. Do tyzdna je odblseno. Bez chemie.

p.d.

No, ak si vystriekate byt, tak tam cirka dva dni byt nebudete moct. Ja som myslel, ze jedina blcha je tam Flea z Red Hot:)

lulinka6661

Prosím Vás a ked máte z Vášho psa na dvore blchy? Ja som mu kúpila obojok proti blchám, ten je úplne na nič, blchy aj tak mal... potom som mu kupila tu vodičku za krk, to je dobré, len ho potom zrazilo auto, takže psíka už nemame, ale na dvore po ňom ostalo kopu blch, a staci len ak vyjdeme s malým na dvor a už sú na našich nohách... už som z toho zúfalá, lebo akokolvek som nas prezrela, blcha sa dostala aj do bytu, a tak už sme aj vybiolitovali, uz dvakrat sme ich znicili... ale na dvor vôbec nemôžme ist... viete mi nejako poradiť? Na dvore má malý aj pieskovisko, aj tráva je tam aj okrasné kamene, všade sú... to je strašné, a psíka už nemáme 2 týždne...velmi pekne dakujem

jedulka

lidské a zvířecí,co na tom,je to blecha a skočí kamkoli po komkoli a chce krev.Zajít nejlépe k veterináři,nechat si na to napsat něco opravdu silného a vystříkat celej byt!

kajkaaaaaaaa

Máme doma psa ktorý záhadne dostal blchy a ja som ho hladkala a v tom sa na mňa preniesla bĺcha a ani neviem či to je bĺcha lebo neviem tipické znaky blchy poradite mi

Ďakujem. kajka