Lindynette

diva

ahoj laraa ja ju beriem už asi 2 roky a tiež som spokojná.Predtym som mala inu a ta mi vobec nesadla citila som sa zle naliata vodou a nervozna potom som prešla na Lindynette a super.Dokonca sa citim velmi dobre aj ked ju neberiem teda ked mam menzes a nepribrala som ani kilo.Tak skus a uvidiš aj ked si myslim že to je velmi individualne a každemu sadne niečo ine.Pekny den

;)

No tak ja mám 30, a mne sadla perfektne.. ani zle mi nie je... pribrala som max.. tak do pŕs a zadku.čo mne bolo treba.. a inak nič. žiadne zlé príznaky,.... je super... som spokojná

puska

začni prvu hned 8 den...7 dnová prestávka je povinná...čiže napr. poslednu si zobrala v nedelu, 7 dní pauza a z druhého balenia začni brať v pondelok...a si chránená aj počas 7-dnovej prestávky...

jaja

Baby a ako mam zacat brat tie tabletky z dalsieho balenia mam icz zacat na 7 den alebo na 8 den ? A som plne chranena aj pocas tej 7 dnovej pauzy ?

jaja

To lilus ale ja som zvikla mat kramy nejakeho 16 v mesiaci takze cakam ci mi to pride vtedy ale je to normalne ked zacnem brat druhe balenie ?

lilus

nerobia sa aj vam okolo ust a na nose take male bolestive vyrazky z tejto HAK ?mne hej a predtym som mala bezproblemovu plet, myslite ze je to dvovod na zmenu antikoncepcie?

lilus

no mala by si ju dostat tych sedem dni ale nemusis,pockaj este a ak by nic,tak si po tych 7dnoch urob test...ale neboj, nic by sa stat nemalo...

jaja

Ahoj baby a ako je to s kramamy mala by som ich mat ked mam tu 7 dnovu pauza alebo hocikedy ked ich beriem ? Lebo ja mam teraz pauzu a ani maly naznak ze by mali prist.....dobrala som prve balenie tak sa bojim a po 14 dnoch sa partner do mna robil kludne......:-( poradte