Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Váha + výška

Futuristka

Mám 165cm a (ráno)48 kg večer už 50...schudla som 12kg..a strašne sa bojím že o5 priberiem!Mám doslova paniku z jedla všetko prepočítavam, kontrolujem zloženie, ak zjem viac ako si možem dovoliť (podľa seba) automaticky musím skákať na švihadle alebo nejako cvičiť....Bojím sa:(

iwus93

mám takú istú výšku len o 1 kg menej...som chudá na tých nesprávnych miestach čiže prsia...že vraj by sme mali mať 55-57 kg no ale neviem ako by som sa v nich cítila a ako vyzerala, moje max. bolo 54 kg..mala som len o trochu väčšie prsia.

Tina233

Ahojte baby. Ja meriam 165 a važim 51kg. čo myslite mam dobru vahu alebo by som mala pribrať. Ked som bola mladšia malo nechybalo aby som sa stala bulimičkou. vtedy som važila iba45kg.

miseelka

meriam 174cm a vzdy som vazila okolo 53kg, vahu som nikdy neriesila, citila som sa dobre, hlavne preto, ze cela rodina sa stravujeme odjakziva viacmenej zdravo. Asi tak pred polrokom som mala strasne stresy v skole, ani neviem ako som odrazu vazila 48kg, vsetci hovorili ze som strasne chuda ale mne z toho nejak zasibalo a pacilo sa mi moje ploche (resp. vpadnute) brusko, a ked som sa vratila na moju povodnu vahu, spanikarila som a chcela som vsemozne schudnut. (teraz si uvedomujem, ze je to blbost, aj tak by som potom pribrala na moju prirodzenu vahu)prerastlo to az k obcasnemu vracaniu, ked som mala pocit ze som zjedla az prilis a urcite priberiem. citila som sa vtedy strasne, mala som spuchnute uzliny, vecne unavena. uz si trufam povedat ze som v poriadku,dostala som sa z toho sama, musite sa niecim zamestnavat aby ste nemysleli na jedlo a jedli len ked ste naozaj hladne. moj problem vsak je, ze mi prislo niekolko ponuk na modeling, pricom na fotkach ktore maju mam 51 kg, bojim sa ze je ten rozdiel vidiet a drzte mi palce nech do toho nespadnem zas :((( napiste prosim svoj nazor, dakujem

blska 444

hlavne si baby uvedomte,ze vaha o nicom nevypoveda!svaly su tazsie ako tuk,ale maju mensi objem a krajsi tvar:)ja mam 170 cm a 63kg-asi vsetky odpadavate od hrozy:))podstatne je,za nosim velkost 36.mam kamosku s 54kg a nenatiahne si moje dziny ani nad kolena.vahu treba vyrazit z okna alebo darovat nepriatelovi:)

zuzka1911

možno len nemôže pribrať, nemusí mať hneď problém ... ak bol taký celý život a nezaoberá sa stále jedlom ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.