Váha + výška

juliet 123

mám 16 rokov, výšku 170 cm a váhu 49 kilov. Som na tom mizerne, hoci niektoré sú na tom ešte horšie..chcem s tým zvracaním stále prestať ale je to oveľa tažšie než som si myslela...vždy vydržím možno 2-3 dni a potom znova všetko od začiatku..

klobaska

S1M...
..jedna vec...co si myslim ja...naco by sem chodil niekto...kto nema problem s PPP..????
..tak sa tu nesnaz niekoho presvedcit ako velmi by si chcela pribrat...to by si nebola tu..ale na nejakych inych strankach...
..tak to rovno priznaj ze mas problem!!!!!

alusinka

172cm, 74kg, dva roky bez bulimie... A dnes by som kludne brala aj viac kil, kebyze to vrati zdravie mojim vlasom, zaludku, oblickam, zubom, ktore som si za 7 rokov "s hlavou v zachodovej mise" znicila... dokonca mi pred par rokmi, moja o bulimii nic netusiaca doktorka oznamila, ze je len malinkata pravdepodobnost, ze budem moct mat dieta... ale stale verim, ze sa to podari... neskoro som si uvedomila, ze mat peknu postavu nieje vsetko :/ prave naopak.. je to len minimum toho, co vas moze spravit stastnym... naucte sa mat rady same seba! kym nebude neskoro... ;) drzim palce

S1M

Ja sice nie som po nicom takom, ale mam 174cm a 53kg a nie a nie pribrat. V krvnom obraze mam stale cholesterol tesne pod normalom. Ma to s tym nieco? Ako zdravo pribrat? A nielen do stehien a zadku ale pekne rovnomerne...

lulu81

lissay,

tvoje BMI je 10.47! myslíš, že je to pre tvoj vek tak akurát?
poznám chlapca, ktorý má 19 rokov. z toho asi 12 rokov trpí anorexiou. čo myslíš, ako vyzerá? ako keby mal nanajvýš 10 rokov! je kompletne nevyvinutý. jeho telo je navyše veľmi vyčerpané. na prvý pohľad vyzerá, akoby za ním chodila smrtka s kosou. a to, prepáč, čaká i teba.