Váha + výška

bublitko 24

tak ja mam 65 kg a mala som 80 s vyskou 165 cm ,vtedy som mala problemy s psychikou ,nezdravo som jedla ,rodicia mi vraveli ze som tucna ,moja sestra mi to opakovala kazdy den,ja som sa hanbila daco si kupit teraz som spokojna aku mam vahu tie 3 ci 4 kg sa da vzdy schudnut len to netreba prehanat aby sa clovek citil dobre lebo ked mas trosku ritku a prsia je to krajsie ako kostnaty zadok a hlavne si zrava ......

lucia0811

ja mam 167cm a vahu 58kg mam 28rokov pred 10rokmi som mala 47kg a kazdy sa my smial vyzla atd,koli mojej manicka-depresia nemozem schudnut ziadne 3kg lebo by sa mi moj stav zhorsil tak baby nebudte blbe

tens

správna váha je tá ktorá splná 10 kg rozdiel mezdi tvojou výskou a váhou cize ja meriam 176 takze by som mala vázit 66 kg.. vázim 54 takze mam asi 12 kg podváhy ..pocítajte si to takzto ked sa dostanete na tu spravnu uroven snazte sa udrzat si váhu aspon pol roka telo si zvykne a nebudete tak rýchlo priberat..

silvus28

ahojte, tak ja mám 160 cm a 45 kg, necítim sa vo svojej koži, aj keď ostatní hovoria že som chudá, ja sa vidím strašne tučná a chcem ešte schudnúť, už na tom aj pracujem :-(

sibalka:))

Ja mam 165 cm a 55kg,a citim sa dobre,podla mna je to normalna vaha...kedysi som mavala 50kg ale to ziadnyy zadok,prsia..