Váha + výška

18Ivuska18

Ahojte,
mam 18, vysku 170 cm a vazim 56 kg...neviem ci je to vela alebo akurat na moju vysku no stale sa citim byt tlsta a ze by som mala schudnut... neviem ci su to iba komplexy..poradite?:(

evalacho

Ahojte, tymto sposobom by som sa vam chcela prihovorit resp poprosit ci by ste sa nechceli anonymne antropometricky zmerat. Vedeli by ste presne ako sa vase telo vyvija, kolko percent tuku mate, ako by vase telo malo vyzerat na vas vek..pracujem na diplomovej praci Antropometricke ukazovatele pri PPP. Vase mena nebudu vobec pouzite, a praca bude zaslana do Anabell Bc. Viere Jamriskovej, s ktorou som komunikovala. Vysetrenie je zadarmo a neboli :) trva nanajvys 15 minut. Prosim ak mate zaujem ozvite sa mi na mail: evalacho@gmail.com
Dakujem vam vopred :)

evalacho

Ahojte, tymto sposobom by som sa vam chcela prihovorit resp poprosit ci by ste sa nechceli anonymne antropometricky zmerat. Vedeli by ste presne ako sa vase telo vyvija, kolko percent tuku mate, ako by vase telo malo vyzerat na vas vek..pracujem na diplomovej praci Antropometricke ukazovatele pri PPP. Vase mena nebudu vobec pouzite, a praca bude zaslana do Anabell Bc. Viere Jamriskovej, s ktorou som komunikovala. Vysetrenie je zadarmo a neboli :) trva nanajvys 15 minut. Prosim ak mate zaujem ozvite sa mi na mail: evelacho@gmail.com
Dakujem vam vopred :)

28SONA11

Stacilo mi si toto precitat od 1-4 :D:D..vy ste niektore baby tak sprosté alebo sa snazite byt zaujimave, aby vam vsetci hovorili aku mate dokonalu postavu ? Nehnevajte sa,ale toto je uz vazne smiesne..napise, ze ma 180 a 54 kg a chce schudnut este 2kg..bud je mentalne retardovana alebo uplne nervyrovnana sama so sebou..ja mam 182 a 67 kg a vobec mi to nevadi :))nemam ziadne komplexy:D

xyzz

L.Amy

a ty si normálna? ty by si s váhou mala ísť vyššie, nie nižšie.. však to už ani pekné nie je také chudé =/

Buana

will 51 dakujem:))
a to priberanie som zvladala velmi tazko psychicky,ale naucila som sa mat rada taka aka som,viem ze 60 je vela,ale sportujem a ta vaha nie a nie dole,takze asi to ma tak byt.