Neznášam jedlo

Príspevok v téme: Neznášam jedlo
elka

prosím čo mám robiť moja mama mi dala ultimátum do konca mesiaca,že ak nezačnem jesť idem ku doktorke,ale ja nemôžem to nejde a keby vedela čo somnou je tak ma pošle rovno na liečenie,ja nechcem jesťa ju sa už viac nedá oklamať,to čo zjem je jedno čo tak neudržím v žalúdku ani 1 min. a to jem len večer nech si to myslí,neznášam jedlo

rockerka

Ty potrebujes jedlo! Na rast,na enerciu a predstav si AJ NA PREZITIE!Zacni jest normalne. A mama ma pravdu, navstiv psychologa. Viem co hovorim!!!

WEJA

motylik11110: neklesaj na duchu, da sa toho raz a navzdy zbavit. Nie je to ako alkoholizmus, ze kedykolvek siahnes po tom, co ta drzalo a si spat. Nenechaj sa tym demotivovat. Z tvojho prispevku sice hovori pokrok a sila, ktora je naozaj nevidana, no napriek tomu akysi smutok. teda mozno ho citim len ja. To s kilom navyse a kolieskom bolo uzasne, drz sa toho a pripoj terapiu a si za vodou:) prajem krasne dni. Nie si z BA?

jawa

dievčatko ak chceš žiť nájsť si lásku a iné podobné veci ktoré ťa v živote čakajú , choď za mamou a povedz jej že sama jesť nezačneš a že potrebuješ pomoc každá mama má svoje dieťa najradšej na svete aj keď sa to niekedy tak nezdá je to pravda. pošlem ti trocha energie a ty to urob! nečakaj ani minútu máš na to! lebo si všetko uvedomuješ.

Andrej :)

No elka... tak to je jednoznačný prípad. No čo máš robiť. To je jedno. Zrejme sa pýtaš či sa ešte nejak nedá oklamať maminu... No dúfam, že už nie. To ti zachráni život. Toto už máš vážny stav a nit tu o čom diskutovať. Jediné čo môžeš spraviť.... Ísť sama na liečenie.... Ak máš aspoň trochu maminu rada, pretože, a to nevie každý, ak teda nemáš 18 rokov, tak ak to mamina neoznámi a tebe zistia vážnu podvýživu, za to môže doktor maminu udať a ona z toho bude mať veľké nepríjemnosti. Nevyhrážam sa ani nijak nestraším, len podotýkam na jeden fakt, ktorý si uvedomuje máloktorý bulimik alebo anorektik... to je, že jeho problémy nezasahjú len jeho!!! Ale všetkých blízkych a jeho okolie. A pozitívne to neni. Mne pomohol práve tento fakt k vyliečeniu. Že som rodičov dostával do nezávidenia hodného duševného stavu a ubližoval im... :( Žiadny rodič neni rád keď vidí takto svoje dieťa. Tak sa nad tým zamysli a pozri sa aj takto na to.

Herkules9

Ahoj elka, moja bývalá bola bulímička. zažil som toho s ňou vela ale poviem ti že to bola životná skúsenosť. Vždy som jej vravel že ju milujem takú aká je a nie inú. Dnes mám novú priatelku a od leta pribrala tak cca 2kg. Začala hovoriť ako nebude jesť a ako to obmedzí. Ona úžastný človek a vedel so´m že to tak nemožem nechať. A tak som jej povedal čo som zažil pred ňou a zmenila na vec názor. Taktiež je pre mňa ale aj pre iných pekná taká aká je a nemúsí sa trápiť. A navyše som jej povedal že jeme preto aby sme žili a nežijeme preto aby sme aby sme jedli...