moc na akne...kto vaha nech si toto precita

Príspevok v téme: moc na akne...kto vaha nech si toto precita
veronika

o pouziti mocu na akne a celkovo na plet sa tu toho popisalo uz dost...dlho som vahala ale nakoniec som sa tym raz vecer natrela a hned rano sa mi velke vyrazky zasusili...teraz ho pouzivam asi tri dni rano a vecer a dnes som prvy krat bez make upu...hoci som doma ale predtym to bolo neznesitelne ...teraz mam problem akurat s flakmi po vyrazkach ale akbne uz je prec...
odporucam...kto sa chce opytat nech napise

veronika

ahoj..no podrobnejsie ked si chces o tejto metode precitat staci na tej stranke o zdravi dat do vyhladavania tem slovo moc a vyskoci ti plno diskusii..mozem ti povedat len tolko ze spociatku ked som to citala velmi som tomu neverila a zdalo sa mi to aj trochu nechutne davat si moz na tvar...ale mala som strasne vyrazky najma na cele ani make upom sa to nedalo zakryt tak som si povedala ze to skusim...
normalne vecer som sla na wc do nejakej misky som zachytila trochu mocu ale musis ten stredny brat....vycistila som si ako vzdy tvar a potom som to toho mocu namocila vatovy tampon a natrela som si tym celu tvar...neumyvas to ani nic normalne si to tam nechas na noc...no a rano som vstala a som sa bala ze to bolo na nic ale uuz len ked som bola este v posteli som citila ze mam lica take jemnejsie tak som sla do kupelne a este den predtym som tam mala dve velke cervene vyrazky na cele a jednu zacinajucu hrcu..urcite to poznas"D...no a tie vyrazky boli normalne napoly zahojene a hrca zmizla...tak som si dala cerstvy moc aj rano...pockas kym to uschne a dala som na to normalne make up a vecer dalsie zlepsenie....skoda ze som na to neprisla este skor ako sa mi spravili flaky na cele...ale nevadi aspon uz nie su vyrazky....ani jedna jedina....fakt ...a opakujem zo to pouzivam len asi treti den rano a vecer...budem s tym popkracovat a uvidime ...dufam ze to vydrzi...citala som ze sa moc da pouzit aj na vlasy alebo dokonca ho niektori piju ale na to som sa neodvazila...:D...neviem ti vysvetlit preco to tak funguje lebo nie som vedec ani ziadne lekar ale mozem povedat ze za tie tri dni mi to pomohlo a zlepsilo plet asi o 80%....a to naozaj...myslim ze sa to oplati skusit...ked chces viac info do googla napis urinoterapia a precitaj si o tom..vela stastia..
a ak sa to odvazis vyskusat napis ako to dopadlo...
drzim palce...
inak mam 15 rokov len tak orientacne aby si si vedela predstavit cize plet som mala dost desivu:D