Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nevládzem

Príspevok v téme: nevládzem
sláv

Nevládzem! viem,že som prípad pre psychológa, ale mne sa už nechce žiť. Nemám síl, nevládzem. To je na tom najhoršie, že asi ani dôvody na to nemám, aby som mala také pocity. Som zdravá, mám kde bývať, čo jesť, mám prácu, a predsa. Dačo mi chýba. Asi sila do života. Nemám plány, nemám túžby, tak načo žiť? na nič. Všetko sa tak zlé vyvíja. Stále som mala také pocity, odjakživa, a teraz ešte viac mi k tomu pridal môj kamarát. Tak sme si rozumeli, aspoň ja som si to myslela. Mám ho hrozne rada, možno aj trošku viac ako kamaráta. A zrazu sa zo dňa na deň zmenil. Neviem čo mu je, pýtala som sa ho, vraj nemá nič. Predtým sme si denne písali aj cez víkendy, a teraz, keď ja mu nepíšem ani riadok nenapíše. A predtým sa to nemohlo stať. Aj na obede sa mi otáča chrbtom, fakt ma to hrozne trápi :-(, tak som ho mala rada, a teraz neviem čo je :-(. Iba sa pýtam, prečo si nemôžme vybrať či tu chceme byť alebo nie? nikto sa ma nepýtal. Asi by bolo lepšie keby som tu už nebola. Prepáčte že vás otravujem svojimi vecami.

vecernica

Myslim ze na tvoju depresivnu naladu hlavne ma vplyv dotycny kamarat.Ak nemas nejake ciele, skus sa zatat a aj nasilu si ich najst.Podla mna to vyrisi laska v buducnosti ,deti rodina atd, uplne spontane a do vtedy sa netrap ono to pride samo.

sláv

Ahoj jaja! nie, nie som dračica :-). Vieš asi to tak je, že ja som nikdy doteraz nenašla nič, čo by dalo zmysel môjmu životu. Ja sa tak ľahko nezaľúbim do nikoho, ja potrebujem najprv niekoho ako kamaráta, a postupne môže vzniknúť u mňa niečo viac. A vždy keď som dúfala, že to teraz bude ono, sklamala som sa. A to je na tom najhoršie, že vždy hľadám chybu v sebe, aj teraz si myslím že niečo som mu povedala, spravila. Lebo človek sa zo dňa na deň nezmení tak rapídne. Keď pred týždňom ma mal ešte rád, nemôže sa to zmeniť naraz. Vždy to bolo tak, som myslela nato, že nikdy som nechcela žiť, život nevymysleli pre mňa. A ked to niekomu spomenie, okrem mamky (ktorá ma pochopí) tak si myslia že som šibnutá, ako môžem niečo také myslieť. Ale ked to tak cítim?

jaja

vies niekedy je tazke vidiet zmysel niecoho,najma ked nas boli ako sa k nam niekto zachova.casom uvidis co sa stalo,preco sa k tebe kamarat chova tak,ale mozno si az velmi precitlivela a on to ani tak nemysli,len tebe sa zda,ze sa ti otaca chrbtom,hmm?chcela by som sa spytat na to co si myslela tym,ze odjakziva je to tak,hmm?hlavy hore:-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nevládzem - Fórum - ZDRAVIE.sk