Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako liecit stratu hlasu?

toto

Surové vajce nijak neovplyvňujú kvalitu hlasu. Vyhybajte sa orechom, maku, mlieku a cokolade. Hlasivky precistite zjedením jablcka. Kalcium + C ako aj Homeovox a olejový (kacacia mast) su tiez OK.
toto

domishine

ahojte, ja mám už dlhodobo problém s hlasivkami ... veľmi rada spievam ... kedysi som dokázala vyspievať celú stupnicu no teraz mám problém aj s Edur-om. PProsím poraďte mi!! Ak viete o nejakej účinnej metóde ozvite sa mi ma môj mail
domishine@azet.sk a ako predmet uveďte: HLASIVKY
dakujem doda

Petqo

V 4. rocniku na zakladke moja spoluziacka stratila hlas den pred vianocnym vystupenim na ktorom mala spievat a triedna ju vtzedy nutila pit surove vajcia :D nevim ci to pomohlo.. ale mozes skusit :D

bibi

Ahoj sissi, ja som uz tiez mala problem so stratou hlasu a poradila mi raz sestricka v nemocnici, ze nak si kupim Tatransky prieduskovy caj dam do neho lyzicku soli a luhujem tri krat denne. Krasne to uvolni pluca a hlasivky sa ti uz za vecer zacnu vracat ale naozaj je najlepsie vtedy nic nehovorit...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako liecit stratu hlasu? - Fórum - ZDRAVIE.sk