Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako liecit stratu hlasu?

Lauris

Ahojte ja mam rovnaký problem tiež som prisla o hlasivky chodim na konzervatórium a hlas potrebujem chodim n odbor herectvo a hlas je PR mna dôležitý a v pondelok mam seminár chcela som sa len opytat kolko stoja calciove injekcie? Keby si chcem dat pichnúť a ako dlho trva kym pocítite uľavu?

toto

Surové vajce nijak neovplyvňujú kvalitu hlasu. Vyhybajte sa orechom, maku, mlieku a cokolade. Hlasivky precistite zjedením jablcka. Kalcium + C ako aj Homeovox a olejový (kacacia mast) su tiez OK.
toto

domishine

ahojte, ja mám už dlhodobo problém s hlasivkami ... veľmi rada spievam ... kedysi som dokázala vyspievať celú stupnicu no teraz mám problém aj s Edur-om. PProsím poraďte mi!! Ak viete o nejakej účinnej metóde ozvite sa mi ma môj mail
domishine@azet.sk a ako predmet uveďte: HLASIVKY
dakujem doda

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.